۵ هدیه سازمانی برای کارمندان شرکت های لوکس

امروزه یکی از بهترین روش های تبلیغات، دادن هدیه های سازمانی به کارمندان می باشد. زیرا این یک روش مقرون به صرفه است که شما با یک بار هزینه کردن مدت زمان زیادی برند خود را در معرض دید مخاطبان قرار می دهید همچنین با دادن هدیه به کارمندان خود باعث ایجاد یک پیوند کاری و احساسی بین افراد می شوید و اشتیاق آنها را به کار کردن افزایش می دهید در نتیجه بازده کاری کارمندان افزایش می یابد.

حرف تازه – رپورتاژ آگهی: سالهاست که در کشور عزیز مان شاهد این هستیم که شرکت های بزرگ و لوکس قبل از فرا رسیدن سال نو ضمن پرداخت عیدی و سنوات کارمندان و کارکنان و تدارک جشنی برای تقدیر از زحمات آنها، هدایایی را تقدیم به آنها میکنند تا هم قدر دان زحمات کار کنان باشد و هم روحیه ادامه کار به آنها بدهد و هم برند خود را ماندگار کند. در ادامه این مقاله میخواهیم ۵ محصول از شرکت آواکادو را معرفی کنیم که میتواند بعنوان هدیه سازمانی خصوصا برای شرکت های لوکس گزینه های مناسبی باشد.

مزایای دادن هدیه سازمانی

امروزه یکی از بهترین روش های تبلیغات، دادن هدیه های سازمانی به کارمندان می باشد. زیرا این یک روش مقرون به صرفه است که شما با یک بار هزینه کردن مدت زمان زیادی برند خود را در معرض دید مخاطبان قرار می دهید همچنین با دادن هدیه به کارمندان خود باعث ایجاد یک پیوند کاری و احساسی بین افراد می شوید و اشتیاق آنها را به کار کردن افزایش می دهید در نتیجه بازده کاری کارمندان افزایش می یابد. در انتخاب هدیه های سازمانی حتما توجه داشته باشید مواردی را انتخاب کنید که ارزشمند و کاربردی باشد تا به کارمند احساس خوب ارزشمند بودن را بدهد. امروزه بیشتر شرکت ها به دنبال دادن هدیه های سازمانی منحصر به فرد هستند تا کارمندان خود را تحت تاثیر قرار دهند. یادتان باشد هدیه ی سازمانی با هدیه ی تبلیغاتی تفاوت دارد اصولا هدیه های سازمانی هدیه های لوکسی می باشند که مدیران با دادن آن ها به کارمندان خود به نوعی از آنها تقدیر و تشکر به عمل می آورند اما هدیه های تبلیغاتی اصولا هزینه ی کمتری را در بر دارد. شما می توانید انواع هدیه های سازمانی و تبلیغاتی را در مجموعه ی کامل اواکادو پیدا کنید. در این مقاله ما نمونه هایی از هدیه های لوکس سازمانی مجموعهه ی آواکادو را به شما معرفی می کنیم.

نمونه هایی از هدیه های لوکس سازمانی مجموعه ی آواکادو

گلد ست هدیه سازمانی لوکس و جذاب

مجموعه منحصر به فرد آواکادو تمامی گزینه های تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد را درون این ست کنار هم قرار داده و یک ست مدیریتی خاص  و به یاد ماندنی به وجود آورده است. کیف پول پالتویی، خودکار و روان نویس فلزی، جاکارتی فلزی و سالنامه ی ۱۴۰۳ موجود در این ست که درون یک هارد باکس زیبا قرار گرفته است دارای ترکیب رنگ طلایی و توسی می باشد که این ترکیب رنگ جذابیت خاصی به این ست داده است. پرکاربرد بودن اقلام درون این ست بر هیچ کس پوشیده نیست به طوری که شخص ممکن است طی روز چندین بار از این اقلام در مکان های مختلف استفاده کند و از آنجا که این اقلام دوام زیادی دارند و ماندگار می باشند باعث تبلیغات بلند مدت برای برند سازمانی مورد نظر می شوند. حتما این ست هدیه را در سایت آوا کادو ببینید.

گلد ست هدیه سازمانی لوکس و جذاب

هدیه سازمانی شب یلدا لاجورد

اگر به دنبال هدیه ی لوکس، خاص، نفیس، منحصر به فرد و ماندگار هستید تا با دادن آن، کارمندان خود را خوشحال کرده و تحت تاثیر قرار دهید هدیه سازمانی  لاجورد می تواند انتخاب مناسبی باشد. شما می توانید آن را برای هر مناسبتی به کارمندان خود هدیه دهید. اقلام درون این هدیه تزیینی بوده و کار دست می باشند به همین دلیل بسیار ارزشمند هستند. این هدیه شامل یک هارد باکس زیبایی است که روی آن نقش و نگارهای میناکاری کار شده که همرنگ اقلام درون باکس می باشد. درون باکس دو گلدان مسی پرداز سایز ۱۲ و یک آجیل خوری مسی پرداز سایز ۱۶ قرار داده شده است. به عبارتی نقوش ظریف و زیبای میناکاری به سبک پرداز و بادست روی این ظروف مسی کشیده شده است. شما می توانید نام و لوگوی شرکت را روی ظروف و یا روی هارد باکس حک کنید تا تبلیغ موثری هم برای برند خود کرده باشید. البته تیم کارشناس آواکادو مشاوره های لازم در مورد بهترین مکان و بهترین روش حک کردن برند روی جعبه یا ظروف را به شما می دهند.

هدیه سازمانی سنتی مدل مینا

هدیه ی مدل مینا از جمله هدیه های لوکس می باشد که بیشتر شرکت ها برای مناسبت های متفاوت آن را به عنوان هدیه ی سازمانی انتخاب می کنند. لوکس بودن هدیه های سازمانی نه تنها بر اعتبار سازمان می افزاید بلکه نشان دهنده ی ارزش و احترامی است که شما برای کارمندان خود قائل هستید. اقلام این هدیه که درون یک هارد باکس چرم طرح خاتم کاری قرار گرفته است شامل دو عدد گلدان میناکاری است که در میان آن یک جلد کتاب نفیس قرار داده شده است که این کتاب می تواند دیوان حافظ یا قران کریم باشد و شما می توانید به سلیقه ی خود یکی از آنها را انتخاب کنید تا تیم حرفه ای آواکادو آن را برای شما فراهم کنند. جلد دیوان حافظ یا قران کریم قرار داده شده در این باکس ترکیبی از چرم و مینا کاری می باشد که به نوعی آن را با دیگر اقلام درون جعبه هماهنگ کرده است و بر زیبایی این هدیه افزوده است. شما می توانید نام و لوگوی سازمان خود را در قسمتهای مختلف این هدیه حک کنید تا تبلیغات بلند مدتی هم برای سازمان خود کرده باشید.

هدیه سازمانی سنتی مینا

مینی کافی ست هدیه سازمانی و تبلیغاتی

اگر به دنبال هدیه ای کاربردی هستید تا با دادن آن کارمندان خود را خوشحال کنید مینی کافی ست حتما می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد. اقلام این ست که به طرز زیبایی درون یک هارد باکس قرار گرفته است شامل یک موکاپات یا قوری قهوه ساز به همراه دوفنجان برای سرو قهوه و یک سینی چوبی زیبا و خوش تراش برای پذیرایی می باشد. این ست نه تنها می تواند در طبیعت گردی، محل کار و… همراه خوبی برای افراد باشد، از آنجایی که مصرفی و ماندگار است می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای تبلیغ برند و لوگوی سازمان شما هم باشد به این ترتیب با هر بار سرو قهوه افراد متفاوتی می توانند با نام و لوگوی سازمان شما که کف سینی و روی فنجان ها و حتی موکاپات حک شده است آشنا شوند.

ست هدیه سازمانی رومنس

ست هدیه ی رومنس می تواند برای تمام افراد کاربردی و جذاب باشد. این ست هدیه شامل یک سالنامه ۱۴۰۳ و یک تراول ماگ همرنگ سالنامه می باشد که درون یک هارد باکس زیبا قرار گرفته است. پرکاربرد بودن سالنامه بر هیچ کس پوشیده نیست و حتما به خوبی می دانید که سالنامه از جمله هدیه هایی است که جنبه ی هدیه تبلیغاتی  نیز دارد و شما با حک کردن نام و لوگوی سازمان تبلیغات موثری را در دید مخاطبان قرار می دهید تبلیغاتی که حداقل یک سال دوام دارد. و اما تراول ماگ از گزینه هایی به شمار می آید که تنها در هدیه های سازمانی خاص قرار می گیرد. از آنجایی که تراول ماگ می تواند همراه همیشگی افراد در محیط کار، دانشگاه، باشگاه و… باشد، در نتیجه گزینه ی خوبی برای دیده شدن نام و لوگوی سازمان شما است. شما می توانید نام و لوگوی سازمان خود را روی تراول ماگ حک کنید و به این ترتیب علاوه بر قدردانی از کارمندان خود تبلیغات بلند مدتی نیز برای سازمان خود به ارمغان بیاورید.

ست هدیه سازمانی رومنس

چرا باید از فروشگاه آواکادو هدیه سازمانی بخریم؟

اینها گوشه ای از محصولات خاص و منحصر به فرد آواکادو برای هدیه های سازمانی می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت یا فروشگاه از دیگر نمونه های هدیه های سازمانی دیدن به عمل آورید. آواکادو سال ها در زمینه ی ایده های خاص و منحصر به فرد جهت هدیه های سازمانی و تبلیغاتی فعالیت داشته و قطعا می توانید گزینه های ارزشمند و خاصی را در این مجموعه انتخاب کنید و کارمندان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

تمام محصولات موجود در مجموعه ی آواکادو قابل سفارش به هر تعدادی می باشد و شما می توانید روش های متفاوتی را برای حک کردن لوگو و نام شرکت روی هدیه ها انتخاب کنید همچنین کارشناسان ما برای دادن ایده های خاص جهت انتخاب منحصر به فرد و نوع و جایگاه چاپ لوگو و نام سازمان به شما کمک خواهند کرد. در مورد اینکه تعداد مورد نظر تان تا قبل از عید نوروز تامین و به دست تان برسد نیز هیچ نگرانی نداشته باشید.