وضعیت جاده ها امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ | ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز و بارش برف و باران در جاده‌‌های برخی استان‌ها خبر داد.

به گزارش حرف تازه به نقل از انتخاب، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز و بارش برف و باران در جاده‌‌های برخی استان‌ها خبر داد.

بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در زمان حاضر در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا سه راهی دیزین و محدوده سیاه بیشه و محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل لاسم تا آب اسک ترافیک سنگین است.

تردد وسایل نقلیه در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان بوده و محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.

همچنین آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا مهرشهر و حدفاصل گلشهر تا بهشت سکینه و آزادراه تهران – قم حدفاصل میدان جهاد تا بهشت زهرا دارای ترافیک سنگین است.

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان آذربایجان شرقی و بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی و زنجان خبر داده است.

*محدودیت تردد با تغییر مسیر:

۱) محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.

*محورهای مسدود شریانی:

۱) ریگان – ایرانشهر

*محورهای دارای انسداد فصلی:

۱) لاسم – ارجمند

۲) وازک – بلده

۳) سروآباد – پاوه

۴) سی سخت – پادنا

۵) جدید هشتگرد – طالقان

۶) گنجنامه – تویسرکان

۷) پونل – خلخال