رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

اختصاصی حرف تازه – رضا رسولى در جلسه عصر امروز شوراى شهر رشت گفت: برخى از همکاران شورا سیاست یک بام و دو هوا دارند. از یک طرف براى کارگران، رانندگان و نیروهاى شرکتى شهردارى رشت خط و نشان مى کشند و از طرفى دیگر دنبال کار شرکتی افراد خاص هستند! وى اذعان کرد: در […]

اختصاصی حرف تازه – رضا رسولى در جلسه عصر امروز شوراى شهر رشت گفت: برخى از همکاران شورا سیاست یک بام و دو هوا دارند. از یک طرف براى کارگران، رانندگان و نیروهاى شرکتى شهردارى رشت خط و نشان مى کشند و از طرفى دیگر دنبال کار شرکتی افراد خاص هستند!

وى اذعان کرد: در شرایط سخت اقتصادى کشور تعدیل نیرو در شهردارى رشت مى تواند تبعات داشته باشد.

رسولی همچنین افزود: یکى از رانندگان جوان شورا با ٣٠ سال سن، دیروز از استرس لغو قرارداد دچار حمله (سکته) مغزى گردید، امروز همان عزیزى که مشوق لغو قرارداد و تعدیل نیروى گسترده در شهردارى هستند، از عقد قرارداد با افراد خاص دفاع مى کند.

احتمالا اشاره رسولى به اظهارات حامد عبداللهى بوده است. لازم به ذکر است پیش از این حامد عبداللهى و فرهام زاهد نسبت به تعدیل ١٠٢ نیرو در شهردارى رشت اظهاراتى داشته اند. البته نمی توان به قطعیت در خصوص مخاطب سخنان رضا رسولی اظهار نظر کرد.

ناگفته نماند نیروهای مشاور و راننده در شورای شهر رشت از امنیت شغلی مناسبی برخوردار نیستند و با مشکلات بسیاری در سالهای اخیر مواجه شده اند.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار