یاران آقای نماینده نزدیک به جبهه پایداری در آرزوی به‌دست آوردن احزاب اصلاح‌طلب!

بر اساس شنیده‌ها، تعدادی از نزدیکان یکی از نمایندگان پرحاشیه مجلس که بارها و بارها استفاده‌های غیرمسئولانه‌ای از خودروهای دولتی داشته و به جبهه پایداری قرابت بسیار زیادی نیز دارد، در تلاشند تا دبیری و نمایندگی برخی از احزاب اصلاح‌طلب را در حوزه انتخابیه آقای نماینده دریافت کنند!

حرف تازه – بر اساس شنیده‌ها، تعدادی از نزدیکان یکی از نمایندگان پرحاشیه مجلس که بارها و بارها استفاده‌های غیرمسئولانه‌ای از خودروهای دولتی داشته و به جبهه پایداری قرابت بسیار زیادی نیز دارد، در تلاشند تا دبیری و نمایندگی برخی از احزاب اصلاح‌طلب را در حوزه انتخابیه آقای نماینده دریافت کنند!

گفته می‌شود پیش‌ از این نیز برای برخی از چهره‌های نزدیک به این نماینده که سابقه فعالیت اصولگرایی، مخالفت با دولت و حمایت‌های بی‌ چون‌ و چرا از مواضع آقای نماینده نیز در کارنامه آن‌ها دیده می‌شود احکامی صادرشده تا این افراد با عوام‌فریبی بتوانند خود را اصلاح‌طلب نامیده و به بدنه دولت و اجرایی حوزه انتخابیه آقای نماینده نزدیک‌تر شوند و از آن بهره‌های لازم را ببرند.

قابل‌ ذکر است، تاکنون بسیاری از تلاش‌های این افراد با هوشیاری دبیران استانی احزاب و اصلاح‌طلبان شناخته‌شده، ناکام مانده و برخی از آن‌ها باوجود همه فشارها و عوام‌فریبی‌ها نتوانستند احکام دبیری احزاب موردنظر در حوزه انتخابیه نماینده نزدیک به جبهه پایداری را به دست آورند.

این افراد که در همین انتخابات سال گذشته نیز بیشترشان در ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری فعالیت داشتند و در کمال تعجب گاهی نیز برای ثبت تصاویر به ستاد دکتر روحانی نیز سر می‌زدند، این روزها با گرفتن عکس‌های یادگاری در مراسم‌ها و جلسات حامیان دولت و اصلاح‌طلبان درصدد معرفی خود به‌عنوان یک چهره اصلاح‌طلب و گرفتن امتیازات هستند.