رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

جبار کوچکی نژاد با بیان اینکه در انتخاب کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات عجله کردیم با اشاره به انتخاب مهرداد بذرپاش و لطف‌الله فروزنده به عنوان دو گزینه ریاست دیوان محاسبات و در نهایت انتخاب بذرپاش و حواشی به وجود آمده، گفت: آقای قالیباف نامه ای به کمیسیون ارسال کرده و گفته که یک دور دوباره پیگیری کنید و ببینید که این اعتراضات چیست.

حرف تازه – جبار کوچکی نژاد با بیان اینکه در انتخاب کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات عجله کردیم با اشاره به انتخاب مهرداد بذرپاش و لطف‌الله فروزنده به عنوان دو گزینه ریاست دیوان محاسبات و در نهایت انتخاب بذرپاش و حواشی به وجود آمده، گفت: آقای قالیباف نامه ای به کمیسیون ارسال کرده و گفته که یک دور دوباره پیگیری کنید و ببینید که این اعتراضات چیست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه‌ افزود: در کمیسیون بحث‌های زیادی مطرح شد. اما وقتی رأی‌گیری در صحن مجلس انجام شده دیگر ختم ماجرا را باید اعلام کرد. ما نمی توانیم رأی صحن را برگردانیم،  چون آیین‌نامه می گوید آنچه در صحن رأی گیری شده قابل برگشت نیست.
نماینده رشت در پاسخ به این سؤال که انتخاب بذرپاش فقط مورد انتقاد خبرنگاران و کاربران فضای مجازی نیست بلکه از میان نمایندگان هم به این انتخاب معترض هستند گفت: وقتی چیزی در صحن رأی‌گیری می شود، قابل برگشت نیست. مسیرهای دیگری را آیین‌نامه دارد مانند سؤال و استیضاح و ماده ۲۰۴، معتقدم که باید از آن طریق پیگیری کنند نه صحن.
 کوچکی‌نژاد در مورد معرفی لطف الله فروزنده به عنوان گزینه ریاست دیوان که گفته می‌شود بازنشسته بوده و نم توانست به این پست دست یابد هم گفت: کمیسیون اشتباه کرد که عجله کرد. من عضو همان کمیسیون هستم. نباید عجله می‌کردیم و گزینه های ریاست دیوان محاسبات را با این سرعت انتخاب می کردیم. باید فرصت می دادیم منتقدان حرف های خود را می زدند و اسامی کسانی را که سوابق کاری‌شان و تجربه‌ شان به این سمت می‌خورد بررسی می‌ کردیم. مقداری عجله کردیم و این عجله باعث شده که ابهاماتی پیش بیاید. حالا پاسخ دادن به این ابهامات کار سختی است.
کوچکی نژاد: در انتخاب کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات عجله کردیم

کوچکی نژاد: در انتخاب کاندیداهای ریاست دیوان محاسبات عجله کردیم

روزنامه ایران

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار