رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 7 August

جبار کوچکی نژاد، نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری رشت که روز سه شنبه ۷ مرداد ماه برگزار شد، تثبیت مدیریت شهری را عامل اصلی اجرای پروژه ها دانست.

حرف تازه – مهندس جبار کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر رشت جزء افراد کارآمد هستند و هر یک رزومه ای قوی دارند، گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی در شهر نیاز به آرامش و ثبات مدیریتی است.

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی سپس گفت: مهمترین پروژه های شهر رشت در حوزه حمل و نقل ریلی، جمع آوری فاضلاب، حفاظت محیط زیست شهری، تراموا، پروژه های زیربنایی و پروژه هایی از این قبیل است که برای اجرای این پروژه ها هر هفته باید فرماندار شهرستان، نمایندگان مجلس، اعضای شورای اسلامی و شهردار و مدیران مرتبط با هم جلسه داشته باشند.
وی تثبیت مدیریت شهری را عامل اصلی اجرای این پروژه ها دانست و گفت ما به عنوان کسانی که مسئول اجرای پروژه های شهری هستیم باید طوری رفتار کنیم که جوی آرام به وجود آید.
مهندس کوچکی نژاد گفت: شورا نباید شهردار را عصبی کند و شهردار هم نباید زمینه های عصبی شدن شورا را فراهم نماید و هر دو در کنار هم تلاش کنند تا رشت به توسعه و آبادانی بیشتر برسد.
کوچکی نژاد: برای اجرای پروژه های عمرانی در شهر نیاز به ثبات مدیریتی است

کوچکی نژاد: برای اجرای پروژه های عمرانی در شهر نیاز به ثبات مدیریتی است

واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار