رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

کنکور در موعد مقرر و با رعایت پروتکل های سخت گیرانه بهداشتی برگزار می شود.

حرف تازه – کنکور در موعد مقرر و با رعایت پروتکل های سخت گیرانه بهداشتی برگزار می شود.

فارس در گزارشی نوشت: نشست تصمیم‌گیری درباره زمان برگزاری آزمون کنکورهای سراسری کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها عصر امروز با حضور وزرای بهداشت، علوم و تعدادی از نمایندگان مجلس برگزار شد.
در این زمینه، احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح جزئیات این نشست، اظهار داشت:‌ در این جلسه بعد از بحث و تبادل‌نظر طولانی اعضای این نشست مقرر شد آزمون‌های کنکور سراسری و کارشناسی ارشد در موعد مقرر و با رعایت پروتکل‌های سخت‌گیرانه بهداشتی برگزار شود.
نادری گفت: این نشست در ادامه نشست روز گذشته کمیسیون آموزش که وزرای بهداشت، علوم و ورزش و رئیس سازمان سنجش برگزار شده بود مقرر شد که تعیین تکلیف نهایی برگزاری آزمون در نشست عصر امروز و در محل دفتر وزیر بهداشت تعیین شود.
وی خاطرنشان کرد: در این نشست علاوه بر سعید نمکی وزیر بهداشت و منصور غلامی وزیر علوم و خدایی رئیس سازمان سنجش، تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله منادی رئیس کمیسیون آموزش، شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت، ویس کرمی، وحیدی، سنگدوینی و قاضی‌زاده از اعضای کمیسیون آموزش، بهداشت و فرهنگی مجلس حضور داشتند.
عضو کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله شهریاری، سنگدوینی و من موافق تعویق برگزاری کنکور آزمون سراسری بودیم.
کنکور در موعد مقرر برگزار می شود/ رعایت پروتکل های سخت گیرانه بهداشتی

کنکور در موعد مقرر برگزار می شود/ رعایت پروتکل های سخت گیرانه بهداشتی

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار