کناره گیری مازیار زارع از کادر فنی ملوان/ مازیار دستیار میثاقیان نمی شود

مازیار زارع ستاره سالهای نه چندان دور ملوان بندرانزلی و اسطوره این باشگاه پرهوادار، از دستیاری میثاقیان انصراف داد تا تمرکز خود را به مسائل مدیریتی باشگاه معطوف کند.

حرف تازه – از باشگاه ملوان بندرانزلی خبرهایی مبنی بر کناره گیری مازیار زارع از کادر فنی ملوان به گوش می رسد و او دستیار میثاقیان نمی شود تا تمرکزش را روی مسائل مدیریتی معطوف کند.

بدین ترتیب هافبک سابق قوی سپید انزلی و ستاره محبوب سالهای نه چندان دور این تیم از این پس در کارهای فنی باشگاه مشارکت نخواهد کرد و از دستیاری میثاقیان انصراف داده است.

البته پس از برکناری محمد احمدزاده پیش بینی می شد که مازیار زارع در کادر فنی در کنار اکبر میثاقیان حضور داشته باشد اما او و پژمان نوری دو اسطوره ملوان تصمیم خود مبنی بر عدم حضور در کادر فنی و تمرکز بر مسائل مدیریتی باشگاه را گرفته اند.

زارع و نوری حالا نه به عنوان بازیکن و نه به عنوان کادر فنی بلکه به عنوان تیم مدیریتی این باشگاه خدمت خواهند کرد تا فصل جدیدی از دوران فوتبالی این دو ستاره در حال شکل گیری باشد.

ملوان بندرانزلی هم اکنون در بین ۱۸ تیم لیگ یک در جایگاه هفدهم قرار گرفته است و تنها ۲۴ امتیاز از ۲۶ دیدار خود اندوخته است. سپیدرود دیگر تیم ریشه دار و پرهوادار گیلانی با یک بازی کمتر و ۲۶ امتیاز در رده شانزدهم است. رایکا، نیروی زمینی و آرمان گهر نیز به ترتیب با ۲۶، ۲۷ و ۲۸ امتیاز از ۲۶ بازی در رده های پانزدهم، چهاردهم و سیزدهم بالاتر از ملوان قرار دارند. شهرداری تبریز نیز با ۱۰ امتیاز با اختلاف در قعر جدول جا دارد. 

امید است داماش، سپیدرود و ملوان سه نماینده پرطرفدار گیلان در لیگ یک روزهای بهتری را تجربه کنند و در ادامه مسابقات حداقل بقای خود در لیگ یک را تضمین کنند.

کناره گیری مازیار زارع از کادر فنی ملوان/ مازیار دستیار میثاقیان نمی شود

کناره گیری مازیار زارع از کادر فنی ملوان/ مازیار دستیار میثاقیان نمی شود