رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

ماموران فرماندهی انتظامی بخش خورگام با هماهنگی مقام قضایی حین تفتیش منزل فرد متهم، موفق به کشف و ضبط تعداد ۲۸ عدد سکه تاریخی و دستگیری یک نفر شدند.  

حرف تازه – فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از کشف و ضبط تعدادی سکه تاریخی و دستگیری یک نفر خبر داد و اعلام کرد : ماموران فرماندهی انتظامی بخش خورگام با هماهنگی مقام قضایی حین تفتیش منزل فرد متهم، موفق به کشف و ضبط تعداد ۲۸ عدد سکه تاریخی و دستگیری یک نفر شدند.

به گزارش حرف تازه به نقل از  اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان به نقل از سرهنگ محمد علیپور، سکه های تاریخی یادشده در بخش خورگام رودبار با هماهنگی مقام قضایی حین تفتیش منزل فرد متهم به دست آمده است.
وی اظهار داشت: در این ماموریت یک نفر دستگیر و پس از انجام بازجویی مقدماتی با تشکیل پرونده به حوزه قضایی اعزام شد.
رودبار در ۶۰ کیلومتری جنوب رشت مرکز استان گیلان واقع شده است که به دلیل وجود چشمه ها و رودهای فراوان و گستره ی عظیمی از درختان زیتون درجه یک به «رودبار زیتون» معروف است؛ باستان شناسان مناطقی را در رودبار کشف کرده اند که قدیمی ترین سکونتگاه بشر در ایران است.
استان گیلان پس از استان های قزوین، کرمانشاه و لرستان با دارا بودن یک هزار و ۱۷۳ اثر ثبتی در فهرست آثار ملی، چهارمین استان در سطح کشور به لحاظ تراکم بالای آثار تاریخی است.
کشف و ضبط تعداد ۲۸ عدد سکه تاریخی و دستگیری یک نفر در گیلان

کشف و ضبط تعداد ۲۸ عدد سکه تاریخی و دستگیری یک نفر در گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار