کسر ده امتیاز از یوونتوس | جدول جدید سری آ

تایید کسر ۱۰ امتیاز از یوونتوس به این معناست که لاتزیو به چمپیونزلیگ صعود می‌کند و ۵ تیم دیگر شانس کسب دو سهمیه دیگر را خواهند داشت.

به گزارش حرف تازه به نقل از ورزش سه، همزمان با بازی امشب یوونتوس مقابل امپولی کسر ۱۰ امتیاز از شاگردان مکس آلگری در این فصل از سری آ تایید شد. با این اتفاق بیانکونری‌ها ۵۹ امتیازی شده و از رتبه دوم به رتبه هفتم سقوط کردند تا سهمیه چمپیونزلیگ را از دست بدهند.

کسر ده امتیاز از یوونتوس

به این ترتیب لاتزیو با ۶۸ امتیاز جای یوونتوس را در رده دوم گرفت. عقاب‌ها به این ترتیب در کنار ناپولی، قهرمانی سری آ، سهمیه خود در چمپیونزلیگ سال آینده را قطعی کردند.

در جدول جدید سری آ یوونتوس باید با اینتر، میلان، آتالانتا و رم برای قرار گرفتن در یکی از رتبه‌های سوم یا چهارم رقابت کند تا بلکه بتواند سهمیه چمپیونزلیگ را به دست آورد.

شاگردان آلگری امشب در صورت پیروزی مقابل امپولی می‌توانند ۶۲ امتیازی شده و با عبور از آتالانتا و رم در مکان پنجم جدول قرار بگیرند. آنها هفته آینده دیدار حساسی با میلان دارند البته به شرط اینکه بتوانند ۲ گل خورده در بازی امشب را جبران کرده و با پیروزی بازی با امپولی را پشت سر بگذارند.

جدول سری آ قبل از کسر امتیاز از یوونتوس:
۱-  ناپولی ۸۶
۲-  یوونتوس ۶۹
۳-  لاتزیو ۶۸
۴-  اینتر ۶۶
۵-  میلان ۶۴
۶-  آتالانتا ۶۱
۷- رم ۶۰

جدول سری آ بعد از کسر ۱۰ امتیاز از یوونتوس:
۱-  ناپولی ۸۶
۲-  لاتزیو ۶۸
۳-  اینتر ۶۶
۴-  میلان ۶۴
۵-  آتالانتا ۶۱
۶-  رم ۶۰
۷-  یوونتوس ۵۹