رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May
بانوی ملی پوش کاراته استان گیلان:

کسب سهمیه المپیکم تا حد زیادی قطعی است

سارا بهمنیار بانوی ملی پوش کاراته استان گیلان گفت: کسب سهمیه المپیکم تا حد زیادی قطعی شده است.

حرف تازه – سارا بهمنیار بانوی ملی پوش کاراته استان گیلان گفت: کسب سهمیه المپیکم تا حد زیادی قطعی شده است.

سارا بهمنیار روز چهارشنبه اظهار داشت: سال گذشته که آخرین مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شده بود، فدراسیون جهانی کاراته رنکینگ کاراته کاران را برای حضور در المپیک لحاظ کرد که من نیز جزء المپیکی ها شدم.
وی افزود: اما با تعویق یکساله رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، فدراسیون جهانی کاراته تصمیم به برگزاری دوباره  مسابقات کسب سهمیه المپیک گرفت که به همین دلیل من نیز باید برای به دست آوردن سهمیه المپیک در این رقابتها شرکت کنم.
وی ادامه داد: اما با توجه به فاصله من با نزدیکترین رقیبم که حدود ۴۵۰ امتیاز می باشد، می توان گفت که کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو برایم مسجل شده و اگر اتفاق غیرمنتظره ای پیش نیاید، می توانم در المپیک حضور یابم.
این کاراته کار ملی پوش گیلانی اضافه کرد: البته باید در آخرین مسابقات کسب سهمیه المپیک که فروردین ماه سال آینده در کشور مراکش برگزار می شود، حضور یابم اما با توجه به فاصله مناسبی که با نزدیکترین حریفم برای تصاحب سهمیه المپیک دارم، می توانم این سهمیه را کسب کنم.
بهمنیار به وضعیت اردوهای تیم ملی و تمرینات نیز اشاره و خاطرنشان کرد: من هم اینک تمریناتم را به صورت انفرادی در شهرستان آستانه اشرفیه زیرنظر مربی خود خانم فاطمه قاسمی انجام می دهم تا همچنان آمادگی ام را حفظ کنم.
وی تصریح کرد: همچنین هنوز اردوهای تیم ملی آغاز نشده اما قرار است که این اردوها با فروکش کردن بیماری کرونا، در تهران برپا شود اما تا آن زمان ما به صورت انفرادی در شهرهای خود تمرین می کنیم تا با آمادگی کامل در اردوهای تیم ملی حضور یابیم.
سارا بهمنیار کاراته کای گیلانی تاکنون مدال های زیادی را کسب کرده که از جمله آنها کسب مدال نقره لیگ جهانی وان اتریش، مدال طلای پنجمین مرحله لیگ جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، مدال طلای ششمین مرحله لیگ کاراته وان در مسکو، مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان امارات، مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن است.وی همچنین در اولین حضورش در تیم ملی بزرگسالان توانست در رقابت‌های جهانی اسپانیا مدال برنز کسب کرده و به عنوان نخستین بانوی گیلانی دارنده مدال جهانی در رشته کاراته معرفی شود.
کسب سهمیه المپیکم تا حد زیادی قطعی است

کسب سهمیه المپیکم تا حد زیادی قطعی است

ایرنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار