کریم حریف منچستر یونایتد در لیگ اروپا

کریم انصاری فرد به اومونیا پیوست

با اعلام سایت رسمی باشگاه اومونیا، مهاجم باسابقه تیم ملی راهی این باشگاه قبرسی خواهد شد.

به گزارش حرف تازه، کریم انصاری‌فرد، مهاجم ۳۲ ساله تیم ملی که جدایی‌اش از باشگاه آ.ا.ک یونان قطعی شده بود، با مسئولان باشگاه اومونیا به توافق نهایی دست پیدا کرده تا قراردادی ۱+۲ ساله با این باشگاه امضا کند.

ساعتی قبل، وبسایت رسمی این باشگاه در خبری اعلام کرد:” توافق با کریم انصاری فرد، مهاجم میانی ۳۲ ساله ایرانی را که در سال‌های اخیر برای آ.ا.ک آتن بازی می‌کند، اعلام می‌کنیم.”

در ادامه، سایت رسمی این باشگاه به بررسی سوابق انصاری‌فرد پرداخت و نوشت:” کریم انصاری فرد همچنین در تیم المپیاکوس پیرئوس بازی کرد و با این تیم قهرمان شد و در دور گروهی لیگ اروپا بازی کرد، رویدادی که در زمان حضورش در آ.ا.ک آتن نیز در آن حضور داشت. او همچنین پیراهن اوساسونا و ناتینگهام فارست را بر تن کرده است. انصاری‌فرد یک بازیکن فعال بین‌المللی در تیم ملی ایران نیز به شمار می‌رود.”

گفتنی است، باشگاه اومونیا در پایان این خبر اعلام کرد که انصاری‌فرد به‌زودی برای نهایی کردن این توافق به قبرس سفر خواهد کرد.

با این‌حساب تکلیف کریم انصاری‌فرد به عنوان یکی از کاپیتان‌های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی روشن شد و این مهاجم باسابقه تیم ملی، به زودی در باشگاهی توپ خواهد زد که در رقابت‌های لیگ اروپا با منچستریونایتد در یک گروه قرار گرفته است.

کریم انصاری فرد به اومونیا پیوست – منبع: ورزش سه