سخنگوی باشگاه سپیدرود:

کانال جعلی سپیدرود شیطنتی از سوی برخی افراد است/ مالکان سپیدرود با قدرت و اتحاد در کنار هم ایستاده اند

حرف تازه – مسئول حقوقی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: هواداران سپیدرود حواسشان به افراد سودجو و فرصت طلب باشد و اخبار این تیم را از کانال رسمی و سایت این باشگاه دنبال کنند. شامگاه دوشنبه که از انتقال نهایی سهمیه باشگاه به‌صورت سهامی بین بیات و تن زاده خبر داده شد. پس از […]

حرف تازه – مسئول حقوقی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: هواداران سپیدرود حواسشان به افراد سودجو و فرصت طلب باشد و اخبار این تیم را از کانال رسمی و سایت این باشگاه دنبال کنند.

شامگاه دوشنبه که از انتقال نهایی سهمیه باشگاه به‌صورت سهامی بین بیات و تن زاده خبر داده شد. پس از کمتر از ۲۴ ساعت ، کانالی جدید در شبکه پیام‌رسان تلگرام ایجاد شده است و اعلام می‌دارد که تنها ارگان رسمی رسانه‌ای باشگاه سپیدرود و مالک جدید آن است.

متن پیام این کانال جعلی به شرح ذیل است:

کانال رسمی باشگاه سپیدرود از امروز با مدیریت جدید باشگاه و به دستور دکتر تن زاده مالک سپیدرود و آقای فرهاد خراسانی مسئول حقوقی و سخنگوی باشگاه ایجاد شده و در حال حاضر تنها مرجع رسمی و قانونی باشگاه است و کلیه اخبار و اتفاقات مربوط به باشگاه سپیدرود را فقط می‌توانید از این کانال دنبال کنید و کانال‌های دیگر مورد تأیید مالک جدید باشگاه سپیدرود نیست.”

پس از این خبر کیومرث بیات در پیامی نسبت به این عمل واکنش نشان داد.

متن پیام بیات به شرح ذیل است:

قابل‌توجه دوستان عزیز… متأسفانه از صبح امروز بعضی افراد با پخش لینک کانالی به‌عنوان کانال رسمی باشگاه سپیدرود رشت در اندیشه جذب مخاطب می‌باشند. کانال رسمی باشگاه در اختیار مدیر رسانه‌ای سپیدرود قرار دارد و تشکیل هرگونه کانالی با این عنوان مورد تائید باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت نیست و در آینده نزدیک از مراجع قانونی این مسئله پیگیری خواهد شد.

فرهاد خراسانی مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود رشت و سخنگوی باشگاه در پی این اتفاق اظهار کرد: کانال احداث شده هیچ ارتباطی با آقای تن زاده و بنده نداشته است.

خراسانی در ادامه تصریح کرد: هواداران سپیدرود حواسشان به افراد سودجو و فرصت طلب باشد و اخبار این تیم را از کانال رسمی و سایت این باشگاه دنبال کنند.

وی افزود: مالکان باشگاه سپیدرود با قدرت و اتحاد به کار خود ادامه می دهند و هیچگونه اختلافی بین آنها وجود ندارد و طرح این مسائل و راه اندازی کانال جعلی، شیطنت هایی از سوی برخی افراد است که به دنبال ایجاد شکاف بین مالکان باشگاه و حاشیه سازی برای باشگاه هستند.

فرهاد خراسانی همچنین در خصوص شایعاتی مبنی بر راه اندازی سایت های مجزا اظهار داشت: همانطور که پیش از این مقرر شده بود سایت رسمی باشگاه سپیدرود زیر نظر آقای علیرضا هوشیاری مدیر رسانه ای باشگاه راه اندازی می شود و هیچ تغییری در برنامه ریزی های قبلی آقای بیات در این خصوص صورت نخواهد گرفت.

 

لینک کانال رسمی باشگاه سپیدرود زیر نظر علیرضا هوشیاری : https://t.me/Sc_Sepidrood

سایت رسمی باشگاه به زودی راه اندازی می شود.

 

منبع : انعکاس آزاد