کنایه امام جمعه اسالم؛

کاش بعضی ها به جای ازدواج اجباری به فکر اشتغال و مسکن اجباری هم بودند

امام جمعه اسالم بیان کرد: ای کاش بعضی‌ها به جای ازدواج اجباری، به فکر اشتغال و مسکن اجباری هم بودند. با این حرف‌های خام و نپخته نمی‌شود جلوی فساد را گرفت.

حرف تازه – امام جمعه اسالم با کنایه به طرح ازدواج اجباری گفت: کاش بعضی ها به جای ازدواج اجباری به فکر اشتغال و مسکن اجباری هم بودند.

محمدجواد باقری ارومی، امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه این هفته با تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) به بیان ویژگی ها و شرایط دوران امامت ایشان پرداخت. وی گفت: بهره بردن از دوران ضعف و زوال بنی امیه برای راه اندازی مکتب بزرگ علمی و در عین حال حفظ اقتدار امامت و نپذیرفتن حکومت جائر عباسی از بزرگترین سیاست های امام صادق(ع) بود.

باقری با اشاره به پیام تشکر مقام معظم رهبری از کارکنان و خدمه نفتکش های ایرانی که سوخت مورد نیاز کشور ونزوئلا را پس از طی دهها روز مسیر دریایی به آن کشور رسانده بودند گفت: این اقدام موفقیت آمیز نشانه عزت و اقتدار جمهوری اسلامی بود و نشان داد که هیچ ابرقدرتی جرأت تعرض به جمهوری اسلامی را در هیچ جای دنیا ندارد.

خطیب جمعه اسالم با اشاره به آشوبها و درگیری های پیش آمده در ایالات متحده آمریکا در پی قتل فجیعانه یک سیاه پوست به دست پلیس آمریکا عنوان کرد: این نشانه اوج نفرت مردم جهان از آمریکاست که امروزه این نفرت به داخل خود آمریکا رسیده است و اقدام آن پلیس دقیقا نشانگر سالها زورگویی و جنایت آمریکا بر علیه مظلومان عالم است.

خطیب جمعه اسالم با گرامیداشت بیست و هفتم خرداد سالروز تأسیس جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام و روز جهاد کشاورزی خدمت رسانی به محرومین در عین گمنامی را بزرگترین ویژگی سنگرسازان بی سنگر خواند و افزود پس از اقدام دو وزارت جهاد سازندگی و کشاورزی نیز همین روحیه در ترویج و توسعه کشاورزی به عنوان یکی از قطب های اقتصادی کشور مورد توجه قرار گرفت.

امام جمعه اسالم با اشاره به مطلبی که به تازگی توسط یک فعال فرهنگی تحت عنوان « ازدواج اجباری» منتشر شد و عده ای به غلط و اشتباه آن را به مجلس شورای اسلامی نسبت دادند گفت: ای کاش بعضی ها به جای ازدواج اجباری، به فکر اشتغال و مسکن اجباری هم بودند. با این حرفهای خام و نپخته نمی شود جلوی فساد را گرفت. افراطی گری نشانه ی انقلابی گری نیست. یکی از شرط های ازدواج، رضایت طرفین است. با اجبار و اکراه علقه زوجیت ایجاد نمی شود.

کاش بعضی ها به جای ازدواج اجباری به فکر اشتغال و مسکن اجباری هم بودند

کاش بعضی ها به جای ازدواج اجباری به فکر اشتغال و مسکن اجباری هم بودند

اعتماد