رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

چیرو ایموبیله ستاره ایتالیایی گلزن تیم فوتبال لاتزیو با درخشش خیره کننده در این فصل در یک قدمی کسب جایزه کفش طلا قرار گرفته است.

اختصاصی حرف تازه – چیرو ایموبیله ستاره ایتالیایی گلزن تیم فوتبال لاتزیو با درخشش خیره کننده در این فصل در یک قدمی کسب جایزه کفش طلا قرار گرفته است.

کفش طلا که به گلزن ترین بازیکن فصل اروپا اهدا می شود حالا به نظر می رسد در انتظار چیرو ایموبیله خواهد بود؛ مهاجمی که با به ثمر رساندن ۳۵ گل تا این لحظه آمار خیره کننده ای را ثبت کرده است.
ایموبیله با گلزنی در دیدار دیشب لاتزیو مقابل برشا، ۳۵ گله شد و بالاتر از کریستیانو رونالدو ۳۱ گله قرار گرفت.
در دیگر لیگ های اروپایی نیز تنها رابرت لواندوفسکی به آمار او نزدیک شده بود که او نیز با ۳۴ گل به کار خود در بوندسلیگای آلمان پایان داده است.
در لالیگای اسپانیا لیونل مسی با ۲۵ گل زده هرچند عنوان آقای گلی را با پیراهن بارسلونا به دست آورده است اما شانسی برای رقابت با ایموبیله ندارد.
حالا ایموبیله بالاتر از تمامی ستاره های فوتبال اروپا قرار دارد و تنها یک دیدار تا کسب جایزه کفش طلا فاصله دارد.
تنها کریستیانو رونالدو این شانس را دارد تا با درخشش خیره کننده در هفته پایانی رکورد ایموبیله را بشکند. او باید در هفته پایانی در دیداری نه چندان آسان به مصاف آ اس رم برود و ایموبیله نیز در هفته پایانی در زمین ناپولی به میدان خواهد رفت. به نظر می رسد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این ستاره ایتالیایی کفش طلا را از آن خود کند.
ایموبیله با به ثمر رساندن تنها یک گل دیگر می تواند همانند ایگواین در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ با ۳۶ گل عنوان گلزن ترین مهاجم تاریخ سری آ ایتالیا را تصاحب کند.
چیرو ایموبیله در یک قدمی کسب کفش طلا

چیرو ایموبیله در یک قدمی کسب کفش طلا

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار