لیگ دو

چوکا به صعود نزدیک تر شد | سپیدرود پرونده اش بسته شد

هفته بیست و سوم رقابت‌های گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با صدرنشینی چوکا و شکست سپیدرود به پایان رسید. بدین ترتیب چوکا به صعود نزدیک تر شد.

به گزارش حرف تازه، هفته بیست و سوم رقابت‌های گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با صدرنشینی چوکا و شکست سپیدرود به پایان رسید. بدین ترتیب چوکا به صعود نزدیک تر شد.

در این هفته تیم چوکا  در ورزشگاه پوریای ولی تالش به مصاف آبی‌پوشان تهران رفت که این بازی با نتیجه دو بر یک به سود چوکا به پایان رسید تا این تیم با ۴۷ امتیاز بیش از پیش شانس صعود به لیگ دسته اول را داشته باشد.

همچنین  دو تیم شهرداری بندرعباس و سپیدرود رشت در ورزشگاه خلیج فارس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با نتیجه سه بر دو به سود میزبان به پایان رسید.

گل‌های بازی را ادریس کوچکی، علی اسلامی و ایوب چمن در دقایق ۱، ۴۱ و ۴۷ برای شهرداری بندرعباس همچنین رضا عاشوری و ماهان سروی در دقایق ۱۷ و ۹۰ برای سپیدرود رشت به ثمر رساندند.

شهرداری بندرعباس با این پیروزی ۴۵ امتیازی شد و بعد از چوکا در رده دوم قرار گرفت. سپیدرود هم با ۳۱ امتیاز عملا شانسی برای صعود در فصل جاری ندارد.

گفتنی است تیم اول هر دو گروه به لیگ یک صعود می کنند و تیم های دوم گروه ها در یک مسابقه رفت و برگشت پلی آف تکلیف تیم سوم صعود کننده را مشخص می کنند.

منبع: حکایت گیلان