آرشیو » اخبار برگزیده » فرهنگی هنری
کد خبر : 91451
دوشنبه - ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲

پتکی بهترین بازیگر جشنواره اسکرین پاور انگلستان شد

حرف تازه –  جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره اسکرین پاور انگلستان به “مجید پتکی” برای بازی در فیلم کوتاه “دیگری” رسید و پتکی بهترین بازیگر جشنواره اسکرین پاور انگلستان شد.

فیلم کوتاه “دیگری” دومین ساخته مشترک برادران سامکو است؛ این فیلم پس از موفقیت‌های پیاپی در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی این‌ بار توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره اسکرین پاور انگلستان را دریافت کند.
فیلم کوتاه “دیگری” داستان مردی است که دیگری زندگی او را می‌رباید.
مجید پتکی متولد ۲۵ شهریور ۱۳۵۳ محله چماسرا در رشت، فارغ‌التحصیل کارشناسی کامپیوتر از دانشکده فنی شهید رجایی لاهیجان است.
وی کار خود را با تئاتر شروع کرد و به تلویزیون رسید؛ از سال ۷۹ به تلویزیون گیلان دعوت شد و کارش را از سال ۸۰ با تله فیلم ادامه داد تا اینکه با سریال فردای روشن به شبکه دو سیما رسید.
پتکی در آثاری همچون «گذر از مه»، «زندگی از نو»، «کوبار»، «دلدادگان»، «آرماندو»، «پایان رویاها»، «لرد»، «زمانی دیگر»، «قول»، «سکوت رعنا» و «نیسان آبی» و «بازگشت» به عنوان بازیگر حضور داشته است.
مجید پتکی،  سال ۱۳۹۵ نیز برنده جایزه اول بازیگری جشنواره فیلم مانهایم آلمان برای بازی در فیلم «زمانی دیگر» شده بود. او علاوه بر بازیگری فیلم و نمایش در  زمینه  کارگردانی تئاتر نیز فعالیت دارد.
پتکی بهترین بازیگر جشنواره اسکرین پاور انگلستان شد

پتکی بهترین بازیگر جشنواره اسکرین پاور انگلستان شد