آرشیو » تیتر روز » سیاسی
کد خبر : 91051
دوشنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶

احمدی نژاد: موضوع اصلی امروز ما انتخابات نیست

حرف تازه- محمود احمدی نژاد در مصاحبه با یک روزنامه کویتی درباره احتمال کاندیداتوری خود برای انتخابات ۱۴۰۰ گفت: موضوع اصلی امروز ما انتخابات نیست و ما در کشور، منطقه و جهان مسائل مهمتری داریم و وظیفه بشردوستانه ما ایجاب می‌کند که ابتدا به آن‌ها اهتمام بورزیم.

محمود احمدی‌نژاد در گفتگو با روزنامه القبس کویت گفت: ایران و عربستان دو کشور بزرگ، مهم و تأثیرگذار در منطقه و محافل بین‌المللی هستند و همکاری دو کشور منطقه را تغییر می‌دهد.
احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه بین ایران و عربستان در روابط تاریخی آن‌ها اختلافات مهمی وجود نداشته است، اظهار کرد: دوستی، همکاری، هماهنگی و همراهی با هم، خواسته‌هایی است که دو کشور و مردم آن‌ها خواهان آن هستند و این موضوع باعث تغییر منطقه و ایجاد نوعی وحدت بین ملت‌ها و ظهور فرصت‌های طلایی برای برقراری صلح، آبادانی و پیشرفت همه کشور‌های منطقه می‌شود.
وی در پاسخ به سوالی درباره تلاش‌های مورد انتظار از کویت برای حل اختلافات میان ایران و کشور‌های عربی افزود: تلاش‌های خوب باید در خدمت وحدت و براداری بین همه ملت‌ها باشد و از همه مسئولان کشور‌ها به ویژه امیر متین کویت که روبط خوبی با کشور‌های همسایه دارد، انتظار می‌رود که در این چارچوب بیش از قبل تلاش کند.
احمدی‌نژاد درباره کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری آتی نیز گفت: انتخابات، امروز موضوع اصلی ما نیست و ما در کشور، منطقه و جهان مسائل مهمتری داریم و وظیفه بشردوستانه ما ایجاب می‌کند که ابتدا به آن‌ها اهتمام بورزیم و در صورت لزوم برخی از موضوعات مربوط به انتخابات را در زمان مناسب مطرح خواهم کرد.
احمدی نژاد: موضوع اصلی امروز ما انتخابات نیست

احمدی نژاد: موضوع اصلی امروز ما انتخابات نیست

رویداد۲۴