آرشیو » اخبار برگزیده » سیاسی
کد خبر : 90913
یکشنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۳

عظیم نوحی دادستان جدید بندر انزلی شد

حرف تازه –  آیین تکریم و معارفه دادستان بندرانزلی عصر روز شنبه برگزار و عظیم نوحی دادستان جدید بندر انزلی شد.

رئیس کل دادگستری گیلان در این مراسم گفت : دستگاه قضا بدون در نظر گرفتن نگاه شخصی و جایگاه افراد ، همواره در راستای عدالت محوری گام برداشته و در مدت زمان فعالیت دادستان قبلی خدمات بسیاری از جمله مقابله با طرح بایوجمی ، کمک به تعیین تکلیف باشگاه ملوان ، مقابله با تالاب خواری و سایر موارد انجام شد.
وی در ادامه بر لزوم بی طرفی در دستگاه قضا تاکید کرد و افزود : اساس کار در دستگاه قضا استیفای حقوق مظلومان است و دادگستری گیلان با کمک به رفع مشکلات پرونده های قضایی واحدهای تولیدی ، تلاش خواهد کرد گام‌های موثری در حوزه تولید و حمایت از فعالان اقتصادی برداشته شود.
در ادامه این مراسم سید اسماعیل میرغضنفری فرماندار بندر انزلی هم گفت: دستگاه قضایی همواره در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی با تصمیم گیری و همراهی درست و قانونی تلاش کرده تا مشکلات مختلفی که برای فعالان اقتصادی ایجاد شده برطرف شود و در شهرستان بندر انزلی نیز با توجه به بهره مندی از مواهب طبیعی با کمک دستگاه قضایی اقدامات موثری در خصوص برخورد با متخلفان و سازندگان غیرمجاز در حاشیه تالاب و دریا صورت گرفته است.
در ادامه این نشست براری رئیس دادگستری بندر انزلی نیز قانون مداری و نظارت بر اجرای قوانین را مهمترین اصل در دستگاه قضا دانست و خواستار آن شد تا رسانه ها و مردم که به صورت مستقیم با برخی از ناهنجاری ها رو به می شوند به دستگاه قضا در حل مشکلات کمک کنند.
در پایان این نشست از اقدامات سید رحمان سیدزاده دادستان بندر انزلی تقدیر و عظیم نوحی به عنوان دادستان جدید بندر انزلی معرفی شد.
سید رحمان سیدزاده نیز به عنوان رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری گیلان منصوب و معرفی شد.
عظیم نوحی دادستان جدید بندر انزلی شد

عظیم نوحی دادستان جدید بندر انزلی شد