آرشیو » اجتماعی » اخبار برگزیده
کد خبر : 84539
پنجشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۶
خداحافظی با صفهای طولانی؟!

آغاز نوبت دهی اینترنتی خدمات مراکز تعویض پلاک رشت از ۲۹ شهریور ماه

حرف تازه – رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از آغاز نوبت دهی اینترنتی خدمات مراکز تعویض پلاک رشت از ۲۹ شهریور ماه خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط زندگی امروزی و گسترش خدمات الکترونیک برای تسهیل و تسریع در انجام امور، نیروی انتظامی که در حوزه هوشمند‌سازی اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام داده است در ارائه خدمات تعویض پلاک نیز به منظور ارتقاء کیفیت خدمات به شهروندان و جلوگیری از ازدحام در مراکز تعویض پلاک، سیستم نوبت‌دهی آنلاین اینترنتی در مراکز تعویض پلاک را اجرا کرده است.
وی خاطرنشان کرد: متقاضیان تعویض پلاک و یا دریافت خدمات از این مرکز می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی پلیس راهنمایی و رانندگی کشور به نشانی “راهور ۱۲۰” به آسانی نسبت به دریافت آنلاین زمان شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو خود در روز و ساعت دلخواه اقدام کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متقاضیان توجه داشته باشند از روز شنبه مورخه ۲۹ شهریور ماه این طرح اجرایی می‌شود و به مراجعه‌کنندگان فاقد ثبت نام اینترنتی هیچگونه خدماتی از سوی مرکز تعویض پلاک ارائه نخواهد شد تاکید کرد: شهروندان از مراجعه حضوری بدون دریافت نوبت از سامانه اینترنتی به مرکز تعویض پلاک شهر رشت خودداری کنند.
سرهنگ طالبی ادامه داد: همچنین افراد حتماً در زمان مشخص شده در ثبت نام اینترنتی به مراکز تعویض پلاک مراجعه و در صورت گذشت زمان، ثبت‌نام مذکور باطل می‌شود و نوبت در اختیار افراد ثبت نام کننده دیگر قرار خواهد گرفت.
این مقام انتظامی گفت: با راه‌اندازی سیستم نوبت‌دهی اینترنتی، مراجعه مردم به مرکز تعویض پلاک رشت مدیریت شده و آنها می‌توانند از ۵ روز قبل ساعت ورود خودرو را به مرکز تعیین کرده و بدون ایستادن در صف، نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در پایان یادآور شد: ساعات کار مرکز تعویض پلاک رشت از ۷ صبح الی ۱۴ بعد از ظهر است و مراجعه کنندگان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و همراه داشتن مدارک مورد نیاز به این مرکز مراجعه و در زمان مشخص خدمات مورد نظر را دریافت کنند.
آغاز نوبت دهی اینترنتی خدمات مراکز تعویض پلاک رشت از ۲۹ شهریور ماه

آغاز نوبت دهی اینترنتی خدمات مراکز تعویض پلاک رشت از ۲۹ شهریور ماه