آرشیو » اخبار برگزیده » سه خبر » سه خبر 3 » سیاسی
کد خبر : 81977
یکشنبه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

لغو شرط سنی انتصاب مدیران از سوی دیوان محاسبات + اسناد

حرف تازه – حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی با اعلام خبر لغو شرط سنی انتصاب مدیران از سوی دیوان محاسبات، خاطرنشان کرد: دیوان محاسبات در پاسخ به مکاتبه ای که در خصوص غیر قانونی بودن ، تعیین سقف سنی برای انتصاب مدیران ، داشتیم، تعیین سقف سنی برای مدیران را ملغی و غیر قانونی اعلام کرد.

وی در توضیح این موضوع گفت: وزارت آموزش و پرورش طی دستورالعملی برای انتصاب مدیران سقف سنی ۴۵ سال را تعیین کرده بود، که مخالف قانون مدیریت خدمات کشوری بود‌.
حاجی بابایی افزود: بدنبال دریافت اعتراضات فرهنگیان طی مکاتبه ای با معاون رئیس جمهور ورئیس امور استخدامی و اداری کشور، موضوع غیر قانونی بودن مصوبه مذکور را اعلام و درخواست اصلاح این مورد را داشتیم.
وی تاکید کرد: دیوان محاسبات طی مکاتبه ای با معاون رییس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مصوبه تعیین سقف سنی برای انتصاب مدیران را ملغی و غیر قانونی اعلام نمود.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به کارمندان این اطمینان را داد که مجلس در مقابل مصوبات خلاف قوانین و اسناد فرادستی می ایستد و برای اجرای قوانینی که پشتیبان منافع حرفه ای فرهنگیان و کارکنان کشوری می باشد، مجددانه پیگیر است.
لغو شرط سنی انتصاب مدیران از سوی دیوان محاسبات + اسناد

لغو شرط سنی انتصاب مدیران از سوی دیوان محاسبات + اسناد

فارس