هفته نوزدهم لیگ دو

پیروزی سپیدرود رشت و چوکای تالش مقابل حریفان

از هفته نوزدهم رقابت‌های گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور دو تیم نیروی زمینی و سپیدرود رشت به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود ارتش سرخ گیلان به پایان رسید همچنین چوکای تالش، دیگر تیم گیلانی با نتیجه پرگل سه بر یک حریف شهرداری ماهشهر را بدرقه کرد.

به گزارش حرف تازه، از هفته نوزدهم رقابت‌های گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور دو تیم نیروی زمینی و سپیدرود رشت در استادیوم غدیر تهران به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود ارتش سرخ گیلان به پایان رسید.

مصطفی زینعلی، پرهام جوادی، مهیار نوری (هومن مسعودی)، اویس کردجهان، پویا عزیزپور، کیوان محمدنژاد، حسین آفرین‌زاد (آرین نصیری‌نژاد)، میلاد نجفی (امیرحسین صالحی)، علی بیجاری (سبحان سحرخیز)، رضا عاشوری (علیرضا صبوری) و پژمان ثباتی برای سپیدرود بازی کردند.

گل‌های بازی را مهیار نوری در دقیقه ۷ از روی نقطه پنالتی و پرهام جوادی در دقیقه ۸۰ برای سپیدرود به ثمر رساندند.

همچنین چوکای تالش، دیگر تیم گیلانی در ورزشگاه پوریای ولی شهر تالش با نتیجه پرگل سه بر یک حریف شهرداری ماهشهر را بدرقه کرد.

حسین رسولی یکبار و سید علی یحیی‌زاده دو بار برای چوکای تالش گلزنی کردند.

بدین ترتیب تا پایان هفته نوزدهم رقابت‌ها چوکای تالش با ۳۵ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد همچنین سپیدرود رشت با ۳۰ امتیاز در جایگاه ششم جدول چهارده تیمی گروه اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارند.

دیارمیرزا