رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September

مهندس محمد نوری هریس رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در پی درگذشت سعید علیزاده از کارکنان این سازمان و مجموعه شهرداری، پیام تسلیت صادر کرد.

حرف تازه – مهندس محمد نوری هریس رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در پی درگذشت سعید علیزاده از کارکنان این سازمان و مجموعه شهرداری، پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام تسلیت بدین شرح است:
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت ناگهانی دوست و همکار عزیزمان، مرحوم سعید علیزاده ، بسیار تاسف‌برانگیز و حزن آور است.
مرحوم علیزاده ، سالیان طولانی در شهرداری و سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت خدمت‌رسانی کردند و در سال‌ های اخیر منشاء خیر و خدمت برای آحاد مردم عزیز شهرمان و کارکنان آن سازمان بودند.
صداقت بی‌نظیر، مسئولیت‌پذیری مجدانه، اهتمام مشفقانه، همدلی و خونگرمی از خصلت‌های فراموش نشدنی مرحوم علیزاده است که در خاطر همگان جاودانه خواهد ماند.
اینجانب محمد نوری هریس ضمن تسلیت به خانواده گرامی ایشان و همکارانشان در سازمان حمل و نقل، از درگاه خداوند متعال آرزوی مغفرت الهی برای روح آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای اعضای خانواده، بازماندگان، دوستان و همکاران ایشان مسئلت دارم.
محمد نوری هریس
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بارو مسافر شهرداری رشت
پیام تسلیت رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری رشت در پی درگذشت سعید علیزاده

پیام تسلیت محمد نوری هریس رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در پی درگذشت سعید علیزاده از کارکنان این سازمان

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار