رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September

مهندس محمد نوری هریس، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با صدور پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه و روز خبرنگار را تبریک گفت.

حرف تازه – مهندس محمد نوری هریس ، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با صدور پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه و روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح است:

بسمه تعالی
ن والقلم و ما یسطرون
خبرنگاری، عشق و ایثار است و خبرنگاران برای خاک و میهنشان و برای اعتقاد و باورشان جانشان را نیز عاشقانه ایثار می کنند.
سختی ها و مشکلات هیچگاه خبرنگاران را از راهی که برگزیده اند منصرف نکرده است و آنها با گام هایی مصمم و استوار به راه خود ادامه داده اند.
این قشر در آگاهی بخشی به جامعه و تنویر افکار عمومی نقش ویژه ای ایفا می کند و بی هیچ چشمداشتی برای ساختن جامعه ای بهتر تلاش می کند.
هفدهم مرداد ماه یادآور همین رشادت ها، از خودگذشتگی ها و تلاش های خالصانه است و فرصتی است تا از تمام زحمات این قشر فرهیخته قدردانی گردد.
بنده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا به ویژه شهید صارمی و دیگر شهدای رسانه، به سهم خود این روز را به تمام فرهیختگانی که سختی های این راه را به جان خریده اند و شرافت قلمشان را در مسیر توسعه و پیشرفت جامعه به کار بسته اند صمیمانه تبریک عرض می نمایم و توفیق روزافزون را برایشان آرزومندم.
محمد نوری هریس
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت
۱۷ مرداد ۱۳۹۹
پیام تبریک مهندس نوری هریس رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری رشت به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مهندس نوری هریس رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری رشت به مناسبت روز خبرنگار

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار