پیام تبریک محمدحسن علیپور به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

محمدحسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با ارسال پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

حرف تازه – محمدحسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با ارسال پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

در پیام محمدحسن علیپور آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۴۰ سال از زمانی که انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به ثمر نشست می گذرد و همچنان این انقلاب به عنوان الگوی ملل در راستای سردادن ندای حق طلبی، آزادی و آزادگی و مبارزه با خفقان شناخته می شود. 

تبعید و سختی هیچگاه معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) را از مسیری که برگزیده بود منصرف نکرد بلکه او مصمم تر به راه خود در مبارزه با رژیم طاغوت ادامه می داد و هرروز بر پیروان خود می افزود.

ملت ایران نیز برای رسیدن به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی با اتحاد و ایستادگی و پیروی از رهنمودهای امام خمینی (ره)، حماسه ای ماندگار را در تاریخ رقم زد و این انقلاب را به الگوی جهانیان تبدیل کرد.

این ملت غیور، پس از این نیز در سایه پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) برای حفظ و حراست از خاک پاک ایران در برابر بیگانگان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

ملت شریف ایران در روزهای مبارزه با رژیم ستمشاهی، در هشت سال مبارزه با رژیم بعثی عراق و جنگ تحمیلی، در راه دفاع از حرم و هر میدانی که نیاز به حضور، رشادت و از خودگذشتگی بود اثبات کرد که مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده گویی ها و زیاده خواهی ها به منظور حفظ و حراست از خاک و ناموس و اعتقادات در خون مردم ایران ریشه دوانده است.

ضمن تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، یقین دارم همچنان مردم شریف این مرز و بوم، قدردان شهدایی که با قطره های خون پاکشان درخت انقلاب را بارور کرده اند خواهند بود و در راه صدور اندیشه های ناب و انقلابی ایران اسلامی گام برخواهند داشت.

امید است همگی سربازان شایسته ای برای این نظام باشیم.

محمدحسن علیپور                    

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت