رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November
در بالا دعوای زرگری راه می اندازند و در زیر منافع را تقسیم می کنند

غرضی: پنج هزار اولاد مدیران در آمریکا زندگی می کنند

محمد غرضی، فعال سیاسی و وزیر دوران جنگ گفت: پنج هزار اولاد مدیران اصلاح طلب و اصولگرا در آمریکا زندگی می کنند.

حرف تازه – محمد غرضی در گفتگویی با بیان اینکه پنج هزار اولاد مدیران اصلاح طلب و اصولگرا در آمریکا زندگی می کنند اظهار داشت: شما ببینید چگونه امتیازات را بین خودشان تقسیم کرده اند. آنها در بالا دعوای زرگری راه می اندازند و در زیر منافع را تقسیم می کنند.

بخشی از این گفتگو را در ادامه می خوانید:

ما انتخابات ۱۴۰۰ را پیش رو داریم و تحلیل های مختلفی درباره دولت آینده و انتخابات می شود. با توجه به انتخابات ۹۸ و روی کار آمدن یک مجلس یکدست اصولگرا به نظر شما سهم اصولگرایان در دولت بعد چیست؟ یعنی آیا دولت سیزدهم به یک اصولگرا می رسد؟

اصولگرایان تمام حاکمیت، دولت، مجلس و قوای قضاییه را می خواهند، کما اینکه اصلاح طلبان نیز همینگونه هستند، منتهی با هم تعامل می کنند، یعنی بخش های مختلف را به هم واگذار می کنند و در یک چیزی شریک هستند: زیر زندگی و زیر معیشت برای مردم؛ یعنی آنها در این شراکت دارند و بقیه را بین هم تقسیم می کنند.
شما ببینید از این ۵ هزار اولاد مدیران اصلاح طلب و اصولگرا که در امریکا هستند چگونه امتیازات را بین خودشان تقسیم کرده اند و اصلا مشخص نیست که او پسر یک اصولگرا است یا پسر یک اصلاح طلب. شما کشور را مقداری سیاسی می بینید و من بیشتر آن را اداری می دانم. آنها در بالا دعوای زرگری راه می اندازند و در زیر منافع را تقسیم می کنند.

پس به نظر شما دولت بعدی را یک جورهایی تعاملی تمام می کنند؟

بله مثل همین دولت فعلی. این دولت اصلاح طلب است ولی تعاملی ادامه پیدا کرد. دولت قبلی هم همین طور بود، آقای احمدی نژاد با بوق و کرنا گفت که نفت را به سفره مردم می آوریم و مدیرانی که انتخاب کرد الان یا در زندان هستند یا به خارج از کشور رفته اند.
پنج هزار اولاد مدیران در آمریکا زندگی می کنند

پنج هزار اولاد مدیران در آمریکا زندگی می کنند

خبرآنلاین

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار