شهردار رشت در جلسه مدیران مناطق پنجگانه شهری:

پروژه امتداد میدان ولیعصر به بلوار دیلمان در رشت بازگشایی می شود

رحیم شوقی روز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ در جلسه مدیران مناطق پنجگانه شهری اظهار کرد: چهارشنبه هفته جاری همزمان با هفته دولت پروژه امتداد میدان ولیعصر به بلوار دیلمان با حضور استاندار گیلان بازگشایی می شود.

به گزارش حرف تازه، شهردار رشت گفت: مسیر خیابان به طول ۸۵۰ و عرض ۴۵ متری شامل مسیر ماشین رو، کندرو، دوچرخه و پیاده رو می‌باشد.

شهردار رشت با بیان اینکه کاهش ترافیک بلوار شهید انصاری و بلوار ولیعصر که محور ورودی پرتردد شهرستانهای خمام و بندرانزلی می‌باشد از اهداف بازگشایی پروژه میدان ولیعصر به بلوار دیلمان است، تصریح کرد: هدایت ترافیک از سمت بلوار خرمشهر به بلوار دیلمان از دیگر اهداف بازگشایی پروژه مذکور است.

شوقی در ادامه از در دستور کار قرار داشتن برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز توسط شهرداری رشت خبر داد و گفت: ساختمان‌هایی که قابلیت اصلاح ندارند با هماهنگی دادستانی و دستگاه‌های ذی صلاح به صورت ویژه پیگیری می‌شوند.

هر کدام از مدیران مناطق پنجگانه شهرداری رشت نیز گزارش‌هایی مبنی بر پیگیری مطالبات از شرکت‌های حفاری، تشکیل کمیته‌ای به منظور وصول مطالبات ماده صد در مناطق، وصول مطالبات از اداره‌های دولتی، پاکسازی نهرهای آب بر موجود در سطح شهر و پیگیری و اجرای پروژه‌های عمرانی کلان مقیاس مانند تملک و بازگشایی محور سعدی به سرگل به صورت روزانه ارائه کردند.