با تساوی سپاهان و برد پرسپولیس مقابل استقلال؛

پرسپولیس صدر و دربی را با هم برد

در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر، با تساوی سپاهان مقابل ملوان و برد پرسپولیس مقابل استقلال، پرسپولیس صدر و دربی را با هم برد.

به گزارش اختصاصی حرف تازه، در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر، با تساوی سپاهان مقابل ملوان و برد پرسپولیس مقابل استقلال، پرسپولیس صدر و دربی را با هم برد.

در این رقابت ها، در صدمین دربی پایتخت پرسپولیس با تک گل عیسی آل کثیر از سد استقلال گذشت و ۵۷ امتیازی شد. استقلال نیز ۵۵ امتیازی باقی ماند.

اما شب گذشته سپاهان در زمین خود مقابل ملوان بندرانزلی به تساوی یک بر یک رضایت داد و فرصت پس گرفتن صدر جدول را از دست داد تا با ۵۶ امتیاز پس از پرسپولیس در رده دوم بایستد.

بدین ترتیب در فاصله سه هفته مانده به پایان رقابت ها، سرنوشت قهرمانی در دستان شاگردان یحیی گل محمدی است و در صورتیکه پرسپولیس سه دیدار خود را با پیروزی پشت سر بگذارد تحت هر شرایطی قهرمان خواهد شد.

در دیگر دیدارها تراکتور با یک گل پیکان را شکست داد. هوادار در زمین خود گل گهر سیرجان را با نتیجه یک بر یک متوقف کرد. صنعت نفت آبادان متحول شده با ۴ گل نساجی مازندران را در هم کوبید. آلومینیوم اراک و ذوب آهن به تساوی بدون گل رضایت دادند. مس رفسنجان با یک گل مس کرمان را از پیش رو برداشت و فولاد با یک گل نفت مسجد سلیمان را شکست داد.

در انتهای جدول نفت مسجد سلیمان ۱۶ امتیازی است و بالاتر از این تیم نفت آبادان ۲۰ امتیازی و مس کرمان ۲۱ امتیازی قرار دارند. نفت مسجد سلیمان در هفته آینده برای بقا در لیگ برتر نیاز شدید به کسب امتیاز مقابل سپاهان دارد. این تیم منتظر لغزش نفت آبادان و مس کرمان است و نیاز به کسب حداقل دو پیروزی در سه دیدار آینده دارد.