رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July

در هفته پایانی لیگ دسته دو کشور تیم فوتبال ایران سپیدرود مقابل میزبان خود شهرداری بندرعباس نرفت که در نهایت این دیدار با حکم کمیته انضباطی سه بر صفر به سود تیم میزبان خواهد شد.

حرف تازه – سپیدرود رشت  در هفته پایانی از لیگ دسته یک کشور که قرار بود در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شود، مقابل شهرداری بندرعباس حضور پیدا نکرد تا بازی با نتیجه سه بر صفر به سود میزبان اعلام شود و این پایان کار سپیدرود در فراموشخانه لیگ دو در این فصل بود.
تیم فوتبال سپیدرود رشت با عدم حضور در مسابقه تشریفاتی برابر شهرداری بندرعباس پرونده فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ لیگ دسته دوم خود را بست تا مثل گذشته مشکلات مالی مثل همیشه دامن گیر این تیم خوب و ریشه دار گیلانی باشد.
تیم فوتبال سپیدرود رشت که با قدمتی ۵۰ ساله از تیم‌های پرطرفدار شهرستانی در سطح کشور به‌شمار می‌رود، دو سال پیش موفق شده بود به رقابت‌های لیگ برتر صعود کند اما در همان سال نتوانست سهمیه خود را حفظ و به لیگ دسته اول سقوط کرد.
اما تنزل سپیدرود به همین جا ختم نشد چون این تیم پس از سقوط از لیگ برتر به لیگ دسته اول، فصل گذشته نیز نتوانست نتایج خوبی را در این لیگ کسب کند و در نهایت به  لیگ دسته دوم سقوط کرد و اینک این تیم ریشه دار و قدیمی در لیگ دسته دوم بازی های خود را دنبال می‌کند و با نتایج این فصل نیز باید یک فصل دیگر در را در فراموشخانه لیگ دو سپری کند.
تنزل این تیم به لیگ دسته دوم کشور عوامل زیادی دارد که البته تعدادی از کارشناسان، ضعف مفرط مالکیتی و مدیریتی و همچنین بدهی‌های سپیدرود را مهمترین مشکلات این تیم طی چند سال اخیر می‌دانند که در نهایت باعث شده سپیدرود نتواند در رقابت‌های لیگ دسته دوم  موفق عمل کند.
 سپیدرود رشت در پایان با ۲۶ بازی و ۳۷ امتیاز در رتبه پنجم گروه اول از لیگ دسته دو فوتبال ایران قرار گرفت و این فصل را بدون صعود به لیگ یک به پایان رسانید.
پایان کار سپیدرود در فراموشخانه لیگ دو

پایان کار سپیدرود در فراموشخانه لیگ دو

فارس

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار