وعده اکبر میثاقیان برای بقای ملوان در لیگ یک

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با بیان اینکه بازی‌های سختی در پیش رو داریم، گفت: ملوان بندرانزلی تمام مسابقات آینده را باید با پیروزی پشت سر بگذارد و برای بقا در لیگ آزادگان تمام مسابقات را خواهیم برد.

حرف تازه – گفتگوی اکبر میثاقیان پس از پیروزی ملوان با بادران با وعده او برای بقای ملوان در لیگ یک همراه بود.

اکبر میثاقیان در گفتگو با فارس با اشاره به پیروزی خانگی ملوان در مقابل بادران اظهار کرد: این برد را به همه هواداران ملوان تقدیم و به آن‌ ها تبریک عرض می‌کنم و همه بدانند که در این مدت کوتاه، خیلی فشرده کار کردیم و  بچه ‌های جوان و لایق زیادی در این تیم داریم که در آینده تیم تأثیرگذار هستند.

وی با بیان اینکه تیم بادران یکی از تیم‌های پر مهره لیگ آزادگان است، افزود: فکر نمی‌کردم همچنین بازی زیبایی را ارائه کنیم و یک بازی جوانمردانه در مقابل بادران داشتیم و بادران هم تیم بسیار خوب و قابل‌احترامی است که بازیکنان بااستعداد زیادی در این تیم توپ می‌زنند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، جوان و بااستعداد بودن تیمش را یکی از ویژگی‌های این تیم دانست و بیان کرد: تیم ملوان خیلی جوان است و افتخار می‌کنم که مربی این تیم هستم و مردم و هواداران ملوان بندرانزلی را دوست دارم، ملوان برکت فوتبال و ورزش انزلی است و امیدواریم به جایگاه واقعی خودش برسد.

میثاقیان با بیان اینکه کیفیت بازی‌ها به دلیل وقفه در برگزاری لیگ پایین آمده، گفت: همه از وضعیت پیش‌آمده می‌ترسند و چند روز پیش متوجه شدیم که چند نفر از بازیکنان تیم مبتلابه کرونا شده‌اند، من شخصاً قبل از اینکه مربی ملوان شوم از خانه بیرون نمی‌آمدم و می‌ترسیدم خدای‌نکرده اتفاقی رخ دهد و بیمار شوم ولی از زمانی که مربی ملوان شدم دیگر فراموش کرده‌ام که کرونایی هم وجود دارد.

وی با اشاره به هیجان و استرس به وجود آمده در جدول مسابقات افزود: استرس و فوتبال همیشه هست و این مسئله باعث شده بیماری کرونا را فراموش کنیم ولی واقعاً مردم باید مراقب خودشان باشند و این بیماری خطرناک است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با بیان اینکه بازی‌های سختی در پیش روداریم، گفت: ملوان بندرانزلی تمام مسابقات آینده را باید با پیروزی پشت سر بگذارد و برای بقا در لیگ آزادگان تمام مسابقات را خواهیم برد.

وعده اکبر میثاقیان برای بقای ملوان در لیگ یک

وعده اکبر میثاقیان برای بقای ملوان در لیگ یک