رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
  • السبت ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 8 August

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان، با اعلام خبر وضعیت قرمز کرونا در دو شهرستان گیلان گفت: شهرستان های آستارا و رودسر در وضعیت قرمز کرونایی هستند و همه افراد اعم از دارای علائم و بدون علامت و افراد سالم از نظر بیماری، باید ماسک بزنند.

حرف تازه – معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان، با اعلام خبر وضعیت قرمز کرونا در دو شهرستان گیلان گفت: شهرستان های آستارا و رودسر در وضعیت قرمز کرونایی هستند و همه افراد اعم از دارای علائم و بدون علامت و افراد سالم از نظر بیماری، باید ماسک بزنند .

دکتر آبتین حیدرزاده با بیان اینکه استان گیلان همچنان جزو استان های کرونایی با وضعیت هشدار است، اظهار کرد: متاسفانه شهرستان های ورودی استان بیستر در معرض خطر هستند.
وی شهرستان های آستارا و رودسر را در وضعیت قرمز کرونایی دانست و افزود: این روزها شاهد افزایش تعداد بیماران جدید کرونایی در این شهرستان ها هستیم.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از هم استانی ها به ویژه در شهرستان های ورودی استان و همه مسافران خواست نسبت به رعایت اصول بهداشتی اهتمام داشته باشند و خاطرنشان کرد: افراد اگر علامتی از بیماری در خود احساس کردند، حتما به نزدیکترین مراکز بهداشتی و درمانی محل خود مراجعه کنند.
حیدرزاده، با بیان اینکه برای مهار کرونا حداقل ۸۵ درصد افراد جامعه باید ماسک بزنند یادآور شد: همه افراد اعم از دارای علائم و بدون علامت و افراد سالم از نظر بیماری، باید ماسک بزنند و فاصله گذاری فیزیکی را رعایت کنند.
وی همچنین ماسک زدن عمومی در جامعه را موجب جلوگیری از انتقال ویروس کرونا دانست و عنوان کرد: اگر همه مردم ماسک بزنند و شست وشوی دست ها را جدی بگیرند، بالغ بر ۹۵ درصد از انتقال بیماری جلوگیری می شود.
وضعیت قرمز کرونا در دو شهرستان گیلان/ همه ماسک بزنند

وضعیت قرمز کرونا در دو شهرستان گیلان/ همه ماسک بزنند

ایسنا

عکس آرشیوی است

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار