رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 27 July

حرف تازه – معاونت اجتماعی پلیس کرمان، تایید کرده دختری با نام ریحانه عامری در این شهر به ‌دست‌ پدرش کشته‌ شده است. این حادثه واکنش پلیس به قتل ریحانه عامری را به همراه داشته است. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به کشته شدن یک دختر در کرمان گفت: خبر کشتن این […]

حرف تازه – معاونت اجتماعی پلیس کرمان، تایید کرده دختری با نام ریحانه عامری در این شهر به ‌دست‌ پدرش کشته‌ شده است. این حادثه واکنش پلیس به قتل ریحانه عامری را به همراه داشته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به کشته شدن یک دختر در کرمان گفت: خبر کشتن این دختر با تبر توسط پدرش صحت ندارد.

سرهنگ کوروش احمد یوسفی شبانگاه سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: گرچه عصبانیت پدر، عامل قتل دختر ۲۵ساله کرمانی شده ولی انطوری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده قتل با تبر صورت نگرفته است .

وی خاطرنشان کرد: شب گذشته ۲۶ خرداد ماه اختلاف خانوادگی پدر و دختر و عصبانیت پدر موجب قتل دختر جوان شد.

سرهنگ احمد یوسفی با اشاره به این مطلب که در این حادثه، میله آهنی که توسط پدر و در عصبانیت پرتاب می شود با سر دختر برخورد کرده و موجب مرگ وی می شود تاکید کرد: پدر پشیمان از نتیجه عصبانیتش هم اکنون در بازداشت پلیس است.

گفتنی  است، شبکه های مجازی دلیل قتل او را فعالیت در حرفه مدلینگ عنوان کرده اند.

اولین واکنش پلیس به قتل ریحانه عامری با تبر توسط پدرش

واکنش پلیس به قتل ریحانه عامری توسط پدرش / پدر در بازداشت است / برخورد میله آهنی پرتاب شده به سر موجب قتل ریحانه عامری شده است

 

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار