رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

دفتر محمود احمدی نژاد در واکنش به اظهارات پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان اطلاعیه‌ای منتشر و اعلام کرد: ما آماده تخلیه بودیم شما درخواست ندادید!

حرف تازه – دفتر محمود احمدی نژاد در واکنش به اظهارات پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان اطلاعیه‌ای منتشر و اعلام کرد: ما آماده تخلیه بودیم شما درخواست ندادید!

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
با تبریک عید سعید غدیر و عطف به مطالبی که جناب آقای فتاح رئیس محترم بنیاد مستضعفان شامگاه هجدهم مرداد ماه جاری در مورد ساختمان محل استقرار این دفتر در سیمای جمهوری‌اسلامی مطرح کردند، نکات زیر را به استحضار مردم شریف می‌رساند:
١- این دفتر و جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد هیچگاه درخواستی برای در اختیار گرفتن ساختمان به بنیاد مستضعفان نداده‌اند. این دفتر همچنین هیچ دخالتی در تعیین یا انتخاب محل مورد نظر که ساختمانی متروکه بوده و بعداً بازسازی گردید، نداشته است. محل مذکور در آبانماه ١٣٩٢ با انتخاب و پیشنهاد و دستور رئیس محترم وقت بنیاد مستضعفان و با عقد قرارداد در اختیار این دفتر قرار گرفته است.
٢- این دفتر به ویژه پس از پیشنهاد سال ١٣٩۶ جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد به مقام معظم رهبری دائر بر فروش تمامی أموال بنیاد مستضعفان و توزیع آن بین مردم، خصوصاً محرومین، همواره آماده تخلیه این محل بوده است.
٣- طی سال گذشته و با افزایش نجومی قیمت‌ها، این دفتر ابتدائاً و رأساً پیشنهاد تخلیه را به مسئولین بنیاد داده است، لیکن از طرف آنان تا کنون هیچ درخواستی حتی تلویحی برای تخلیه ارائه نشده است.
۴- با این حال آمادگی داشته و داریم که ساختمان مذکور را تخلیه نماییم و خواهیم کرد. کافی بود مسئولین مربوطه درخواست خود را مستقیماً به این دفتر اعلام می‌نمودند.
۵- دکتر احمدی‌نژاد هرگز زیر بار دین هیچ فرد، گروه و جریانی نبوده و به لطف الهی نخواهند بود.
از خداوند منان سلامتی، عزت، رفاه و امنیت ملت ایران و همه ملت‌ها را مسألت داریم.
دفتر رئیس‌جمهور نهم و دهم
١٩ مرداد ماه ١٣٩٩/همشهری
واکنش دفتر احمدی نژاد به اظهارات فتاح: ما آماده تخلیه بودیم شما درخواست ندادید!

واکنش دفتر احمدی نژاد به اظهارات فتاح: ما آماده تخلیه بودیم شما درخواست ندادید!

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار