رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

حرف تازه – ذبیح‌الله نیکفر در بخشی از سخنان خود در این جلسه اشاره‌ای به عدم حضور یک عضو شورای شهر کرد و گفت: آقای تمیزکار ازجمله اعضای شورای شهر هستند که حضور ندارد، نمی‌دانم ایشان در دعوتشان مشکلی داشت یا دلایل دیگری بود ممکن است اتفاقاتی بیافتد و عدم حضور ایشان بهانه‌ای باشد که بعضی […]

حرف تازه – ذبیح‌الله نیکفر در بخشی از سخنان خود در این جلسه اشاره‌ای به عدم حضور یک عضو شورای شهر کرد و گفت: آقای تمیزکار ازجمله اعضای شورای شهر هستند که حضور ندارد، نمی‌دانم ایشان در دعوتشان مشکلی داشت یا دلایل دیگری بود ممکن است اتفاقاتی بیافتد و عدم حضور ایشان بهانه‌ای باشد که بعضی دیگر نیز در این جلسات شرکت نکنند و اتفاقاتی که میافتد باعث نشود بعضی‌ها از حضور در جلسات محروم بشوند.

این اظهارات ذبیح‌الله نیکفر در حالی مطرح شد که دو عضو شورا در این جلسه حضور نداشتند و نماینده لاهیجان با مطرح کردن نام تنها یک عضو شورا با توجه به اتفاقات جلسه پسماند، گویی به دنبال ایجاد حواشی بود که با واکنش‌های قاطعانه و جالبی مواجه شد.

فرداد جنابی رئیس شورای شهر لاهیجان با کسب اجازه به این سخنان نیکفر نماینده شهرستان واکنش نشان داد و گفت: مشکل و اتفاقی که در جلسه قبل (جلسه پسماند) پیش‌آمده بود همان هفته حل شد و امروز هم قرار بود هر هفت عضو شورا حضورداشته باشیم، آقای نصرتی مریض بودند و بیمارستان بستری هستند و آقای تمیزکار نیز در کلاس درس حضور داشتند و پیامک دادند و عذرخواهی هم کردند و گفتند سعی می‌کنند که به جلسه برسند.

وی بابیان اینکه هفته پیش هم خدمت آقای فرماندار بودیم و اشتباه از ما بود که آقای دکتر (نماینده شهرستان) را در جریان نگذاشتیم! تأکید کرد: هیچ مشکلی با مجموعه فرمانداری لاهیجان نداریم.

پس‌ازاین اما نیکفر میکروفون خود را روشن کرد و گفت: ما خواستیم که یادآوری کنیم این موضوعات باعث نشود که آقایان مسئولین شهرستان خدای‌ناکرده باهم بد باشند و چیزی بماند.

در همین هنگام میان سخنان نماینده لاهیجان، حجت الاسلام و المسلمین صدیق امام‌جمعه شهرستان با کنایه و شوخ طبعی خود خطاب به او گفت: همه باید باهم خوب باشند یکی خود همین آقای دکتر (نماینده لاهیجان).

این واکنش امام‌جمعه خنده و تشویق حضار را به همراه داشت.

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار