رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October
فرصتی استثنایی برای سیاحت و تجارت

هپی مارت یک نوع متفاوت از مراکز تجاری که دیده اید

هپی مارت ، یکی از بزرگترین مراکز تجاری شمال کشور در منطقه آزاد انزلی و یک نوع متفاوت از مراکز تجاری که دیده اید، آخرین ماه های تکمیل خود را پشت سر می گذارد که به گفته کارشناسان تجلی گر و تحققی عینی از شعار جهش تولید است.

حرف تازه – هپی مارت ، یکی از بزرگترین مراکز تجاری شمال کشور در منطقه آزاد انزلی و یک نوع متفاوت از مراکز تجاری که دیده اید، آخرین ماه های تکمیل خود را پشت سر می گذارد که به گفته کارشناسان تجلی گر و تحققی عینی از شعار جهش تولید است.

هپی مارت پروژه ای چند وجهی است که دست اندر کاران آن، اهمیت این مرکز را در همین ویژگی عنوان می کنند و مجتمع مذکور را از سایر مراکز خرید منطقه آزاد انزلی متمایز می دانند ، فلذا توانسته است نظر برندهای بزرگ پوشاک ، تولید و صنعت را به خود جلب کند.
کل مجتمع تجاری هپی مارت ، در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع و با زیربنای ۸۰۰۰ متر مربع با استفاده از معماری و تکنولوژی روز دنیا در مجاورت پارکینگ های بزرگ منطقه آزاد انزلی واقع شده و دارای ۵ طبقه سازه به همراه بام رستورانی با کاربری های تخصصی تجاری می باشد.
مرکز تجاری هپی مارت دارای سیستم هوشمند مدیریت ساختمان است و دارای مدرن ترین تجهیزات معماری دیجیتال برای نور پراکنی و پخش تصاویر بوده، به صورتی که نمای خارجی ساختمان مکعبی دیجیتال ویژه پخش مراسم فرهنگی، ورزشی و تبلیغاتی است و زیبایی معماری مرکز خرید هپی مارت و همچنین افزودن فرم هایی خاص به جهت نورپردازی در شب و تبدیل فضای بیرونی رستوران به نمایشگاهی صوتی و تصویری ، تحسین هر مخاطب و توریستی را بر می انگیزد.
علاقه مندان به رزور، در این مرکز خرید می توانند به سایت هپی مارت به آدرس www.happy-mart.ir  مراجعه نمایند یا با حضور در دفتر فروش هپی مارت واقع در طبقه اول این مرکز تجاری ، فرم مخصوص ثبت نام و میزان فضای درخواستی را پر کنند که شماره تماس ۰۹۱۲۰۸۲۳۰۳۸ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان است.

روابط عمومی هلدینگ هپی لند

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار