رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

یوسف قیامتیون در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان شهرداری، هفته دفاع مقدس را نشان از بزرگی و عزت جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: هفته دفاع مقدس گنجینه ای از بزرگترین افتخارات و رشادت های ملت ایران است.

حرف تازه – یوسف قیامتیون در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان شهرداری، هفته دفاع مقدس را نشان از بزرگی و عزت جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: هفته دفاع مقدس گنجینه ای از بزرگترین افتخارات و رشادت های ملت ایران است.

وی رسالت امروز مردم و مسئولان را حفظ فرهنگ ایثار و شهادت دانست و تاکید کرد: شناخت خوب این فرهنگ، لازمه حفظ و ترویج آن است.
سرپرست شهرداری لاهیجان ابراز امیدواری کرد که نشست‌ها و مراسمات، گامی موثر در جهت حفظ و شناخت فرهنگ ایثار و شهادت است.
تمیزکار: دفاع مقدس به ما درس از خود گذشتگی، ایثار و مقاومت آموخت
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان در مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدا و جانبازان شهرداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، اظهار داشت: امسال چهلمین سال دفاع مقدس را که دورانی بود با جلوه هایی از ایثار، عشق، شجاعت و شهادت، گرامی می داریم.
وی با تاکید به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در «امروز فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست»، گفت: بر ما واجب است که ضمن تکریم خانواده‌های معظم شهدا، یاد و خاطره شهدا را زنده نگه‌ داریم.
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی با جریان خون شهدا دفاع مقدس آبیاری شد و اگر در جامعه ای زندگی می کنیم امنیت در آن حاکم است در سایه رشادت ها و از خود گذشتگی ایثارگران و رزمندگانی بوجود آمده که استوار و محکم در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.
تمیزکار ادامه داد: دفاع مقدس درس هایی به ما داد که اگر بخواهیم از آن پند بگیریم و به دور از شعارها عمل کنیم، کمبودها و گرفتاری هایی که مردم ما به آن دچار هستند، حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس به ما درس از خود گذشتگی، ایثار و مقاومت آموخت، افزود: وظیفه ما این است که فرهنگ و آرمان های هشت سال دفاع مقدس را در جامعه زنده نگه داریم و در نسل جوان نهادینه کنیم.
در این مراسم، تعدادی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان شهرداری و همچنین یوسف قیامتیون سرپرست شهرداری لاهیجان بعنوان یکی از خانواده معظم شهدای شهرداری با اهدای لوح یاد بود مورد تجلیل قرار گرفتند.
در پایان مدعوین به بیان خاطرات خود از دوران جنگ پرداختند و به طور صمیمانه با اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان به دیدار و گفتگو پرداختند.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار