هروویه میلیچ ایران را ترک کرد

هروویه میلیچ مدافع استقلال بامداد امروز در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) حضور داشته است و درست مثل استراماچونی ایران را ترک کرد.

حرف تازه – هروویه میلیچ مدافع استقلال بامداد امروز در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) حضور داشته است و درست مثل استراماچونی ایران را ترک کرد.

به گزارش حرف تازه به نقل از فوتبالی، هروویه میلیچ بامداد امروز به همراه خانواده اش در فرودگاه بین المللی امام(ره) حضور داشته است و ظاهرا درست مثل استراماچونی ایران را ترک کرده است.
این طور که شنیده می شود خانواده او هم دیشب ایران را ترک کرده اند و با این شرایط احتمال خروج میلیچ هم از ایران زیاد است.
میلیچ از نیمکت نشینی خود در استقلال به شدت ناراحت بوده و شب گذشته هم در فرودگاه امام(ره) حضور داشته که در حال حاضر شواهد نشان می دهد او ایران را ترک کرده و احتمالا از استقلال جدا خواهد شد. او به دوستان نزدیکش گفته بود با اینکه عاشق استقلال است اما محمود فکری اعتقادی به او ندارد و بازی نکردن در دربی هم نشان داد که دیگر نمی شود در استقلال ماند و نمی تواند با محمود فکری و تفکراتش تاکتیکی اش کار کرد. البته میلیچ قرار بود پس از پایان نیم فصل از ایران برود اما ظاهرا بازی نکردن در دربی آنقدر ناراحتش کرده که تصمیم گرفته شبانه ایران را ترک کند.
 میلیچ امروز در تمرین ریکاوری استقلال حضور نداشت. باید دید باشگاه استقلال خبر رسمی خروج او را اعلام می کند یا اینکه اتفاق دیگری می افتد و باشگاه به جدایی میلیچ رضایت نمی دهد.
هروویه میلیچ ایران را ترک کرد

هروویه میلیچ ایران را ترک کرد