رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 28 October

معاون امور مطبوعاتی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اظهار کرد: هدیه روز خبرنگار پس از انجام امور اداری، ان‌شاءالله در آینده‌ای نزدیک به حساب خبرنگاران استان واریز خواهد شد.

حرف تازه – حسین ابراهیمیان با اشاره به مطالب مندرج در برخی از رسانه‌های استان در خصوص روز خبرنگار، اعلام کرد: هدیه روز خبرنگار به زودی به حساب خبرنگاران گیلان واریز می شود.

به گزارش حرف تازه به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، معاون امور مطبوعاتی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در چند سال گذشته همیشه تلاش کرده است تا با همکاری استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و خانه مطبوعات استان، همزمان با هفدهم مردادماه، برنامه‌ای در خور شأن خبرنگاران استان تدارک دیده و هدیه روز خبرنگار را به آنان تقدیم نماید.
ابراهیمیان با بیان اینکه متأسفانه امسال با توجه به شرایط حاکم بر جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا از برگزاری همایش مذکور معذور بودیم، اظهار کرد: اما به روال سال‌های قبل برای تخصیص هدیه روز خبرنگار، طی نامه شماره ۳۷۵۰/۹۹/۹ مورخ ۳۱/۳/۱۳۹۹ با سازمان مدیریت و برنامه ریزی مکاتبه و پیگیری‌های لازم نیز توسط این اداره‌کل و خانه مطبوعات استان انجام شده است.
وی با تأکید بر اینکه دریافت لیست از رسانه‌های استان نیز گواه آن است که تصمیم جدی برای اختصاص این هدیه وجود دارد، افزود: مبلغ اختصاصی برای روز خبرنگار از فصل پنج است که پس از ابلاغ به اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و انجام امور اداری به حساب خانه مطبوعات واریز می‌شود و در پی آن، ان‌شاءالله در آینده‌ای نزدیک به حساب خبرنگاران استان واریز خواهد شد.
هدیه روز خبرنگار به زودی به حساب خبرنگاران گیلان واریز می شود

هدیه روز خبرنگار به زودی به حساب خبرنگاران گیلان واریز می شود

 

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار