قول نمایندگان برای حل مشکلات؛

نمایندگان رشت و مدیرکل ورزش و جوانان در تمرین سپیدرود حضور یافتند

آقازاده نماینده مردم رشت در خصوص مشکلات مالی این باشگاه گفت: سپیدرود میراث فرهنگی استان گیلان است و مایه افتخار مردم استان ماست.

حرف تازه – کادر فنی و بازیکنان سپیدرود صبح آدینه میزبان نمایندگان رشت در مجلس شورای اسلامی، رییس هیات فوتبال استان گیلان و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در تمرین بودند.

به گزارش حرف تازه به نقل از روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، علی آقازاده و محمدرضا احمدی دو نماینده مردم رشت در مجلس، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان و مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود در این تمرین شرکت داشتند.
در این جلسه مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در ارتباط با روند آماده‌سازی ورزشگاه عضدی و مشکلات پیشرو برای نمایندگان مجلس توضیحاتی ارایه کرد و مهمترین مشکل بازسازی ورزشگاه عضدی را نداشتن بودجه برای ترمیم چمن ورزشگاه دانست و گفت: در حین ساخت سکوهای ورزشگاه باید چمن هم فرسوده شده تعویض شود و برای این کار نیاز به سه میلیارد تومان بودجه اضافی می‌باشد.
وی روند بازسازی را مثبت خواند و کفت: ما دوست داشتیم یک پیمانکار بومی این پروژه را انجام دهد و اعتبارات لازم را جذب کردیم اما در اسناد مناقصه چمن گنجانده نشده و اگر این بودجه دیده شود ظرف یک ماه چمن هم تعویض می‌شود و داشتن ورزشگاه عضدی برای سپیدرود یک امتیاز ویژه هست و به خصوص که سپیدرودی‌ها به دلیل نتایج خوبی که در سال‌های گذشته در عضدی کسب کردند این ورزشگاه را خوش یمن و شانس خود می‌دانند.
در ادامه سهیل حق‌شناس سرمربی سپیدرود در ارتباط با مشکل مالی و مالکیتی سپیدرود سخن گفت و از نمایندگان مجلس و سایر مسئولین استان درخواست کرد تا با حمایت مالی از قدیمی‌ترین باشگاه فوتبال گیلان کمک کنند تا مشکلات این تیم کمتر شود و پنجره نقل و انتقالات سپیدرود برای شرکت در مسابقات لیگ دسته دوم گشوده شود.
آقازاده نماینده مردم رشت در خصوص مشکلات مالی این باشگاه گفت: سپیدرود میراث فرهنگی استان گیلان است و مایه افتخار مردم استان ماست و ما باید از سمبل ورزشی و فرهنگی استان‌مان حمایت کنیم و همه مسئولین در تلاشند مشکلات این تیم حل شود و گاهی خارج از بعضی از چهارچوب‌ها در تلاشند تا انتقال مالکیتی انجام شود و ما هم در تلاشیم تا مسایل مالی سپیدرود حل شود.
وی افزود: من از هواداران پرشور سپیدرود عذر می‌خواهیم که شرایط سپیدرود به اینجا رسیده و قول می‌دهیم که تا به نتیجه رسیدن وضعیت سپیدرود و حل مشکلات این تیم پیگیر باشیم تا شاهد بازگشت این تیم به سطح نخست فوتبال ایران باشیم.
احمدی دیگر نماینده مردم رشت در مجلس نیز با اعلام حمایت از سپیدرود گفت: جلسه‌ای را فردا (شنبه) برای حل مشکلات سپیدرود خواهیم داشت و از استاندار هم کمک می‌گیریم و تمام سعی خود را خواهیم کرد تا مشکل مالکیتی این تیم را حل و فصل کنیم.
وی گفت: وضعیت ورزشگاه عضدی مناسب نیست و درشان مردم رشت نیست چنین ورزشگاهی داشته باشند و گیلانی‌ها به شیک پوشی عادت دارند و باید کمک کنیم تا این ورزشگاه هم هرچه زودتر سر و شکل درست‌تری داشته باشد.
نمایندگان رشت و مدیرکل ورزش و جوانان در تمرین سپیدرود حضور یافتند

نمایندگان رشت و مدیرکل ورزش و جوانان در تمرین سپیدرود