رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

کاظم دلخوش روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی گیلان و دیدار با رئیس و کارکنان این رسانه بر پیگیری مشکلات بیمه ای خبرنگاران و هنرمندان تاکید کرد.

حرف تازه –  نماینده صومعه سرا روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی گیلان و دیدار با رئیس و کارکنان این رسانه با تاکید بر پیگیری مشکلات بیمه ای خبرنگاران و هنرمندان اظهار داشت: در ارتباط با بیمه خبرنگاران، هنرمندان، هیات های امناء مساجد، رانندگان و غیره در مجلس تلاشهایی داشته و نتیجه خوبی هم گرفته ایم.

کاظم دلخوش در پاسخ به سئوال خبرنگار ایرنا درباره مشکلات مربوط به بیمه خبرنگاران در صندوق هنر و اینکه با وجود سختی کار این گروه ۲۰ ساله بازنشست نمی شوند، افزود: موارد این چنینی و بقیه مشکلات حوزه خبرنگاران را منعکس کنید هر کمکی که از دست ما برآید، انجام خواهیم داد.
نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: وظیفه ماست تا هر کمکی که از دست ما بر می آید برای خبرنگاران انجام دهیم تا حداقل وضعیت آنان را مشخص و تعیین تکلیف کنیم.
نماینده مردم صومعه سرا به همراه سید جلال سیدمحمدی فرماندار این شهرستان به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کردند.
نماینده صومعه سرا: مشکلات بیمه ای خبرنگاران و هنرمندان را پیگیری می کنیم

نماینده صومعه سرا: مشکلات بیمه ای خبرنگاران و هنرمندان را پیگیری می کنیم

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار