رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

علیرضا سحرخیز، رئیس ستاد دکتر همتی در گیلان گفت: ارکان ستاد در استان و شهرستانها تا حدود زیادی مشخص شده و کار را آغاز کرده و به طور جدی به فعالیت ادامه می دهیم.

حرف تازه – علیرضا سحرخیز، رئیس ستاد دکتر همتی در گیلان  گفت: ارکان ستاد در استان و شهرستانها تا حدود زیادی مشخص شده و کار را آغاز کرده و به طور جدی به فعالیت ادامه می دهیم.
وی افزود: در شرایط کنونی و با توجه به کاندیداهای موجود در رقابت های انتخاباتی به طور جدی از دکتر همتی حمایت خواهیم کرد و معتقدیم نباید عرصه رقابت را خالی کنیم.
سحرخیز ادامه داد: ستاد دکتر همتی با قوت به کار خود ادامه خواهد داد و درب این ستاد به روی آحاد جامعه باز است و امیدواریم تمام کسانی که دغدغه فردای کشور را دارند به طور جدی وارد عرصه شوند و تلاش کنند تا راه توسعه، باز بماند.
او تأکید کرد: نظر نهایی جبهه اصلاحات برای ما اهمیت دارد و امیدواریم در روزهای آینده با توجه به تحولات پیش بینی شده، این جبهه رسما وارد کارزار انتخابات اثربخش پیش رو شده و فعالانه پایگاه اجتماعی خود را دعوت به مشارکت گسترده نماید.
رئیس ستاد دکتر عبدالناصر همتی در پایان گفت: از عموم علاقه‌مندان، نخبگان و به ویژه جوانان دعوت می کنم تا با حضور و همکاری سازنده در ستاد دکتر همتی حضور پیدا کرده تا بتوانیم آینده ای روشن برای فردای ایران و فرزندان این سرزمین رقم بزنیم.
نظر نهایی جبهه اصلاحات برای ما اهمیت دارد

نظر نهایی جبهه اصلاحات برای ما اهمیت دارد

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار