نشستن متفاوت عاشوری در همایشی به مناسبت روز مجلس!

تی تی خبر : هر چقدر به روزهای پایانی سال و البته زمان برگزاری انتخابات می رسیم شور و هیجانی مثال زدنی در کشورمان و بطبع استان گیلان حاکم می شود. برگزاری دو انتخابات مهم و پیوند خوردن دو نهاد تصمیم گیر با استقبال گرم مردم نشان از مردمی بودن جمهوری اسلامی ایران را می رساند . […]

تی تی خبر : هر چقدر به روزهای پایانی سال و البته زمان برگزاری انتخابات می رسیم شور و هیجانی مثال زدنی در کشورمان و بطبع استان گیلان حاکم می شود.

برگزاری دو انتخابات مهم و پیوند خوردن دو نهاد تصمیم گیر با استقبال گرم مردم نشان از مردمی بودن جمهوری اسلامی ایران را می رساند .

اما گاهی اوقات حواشی انتخابات به متن و اصل آن می چربد و شاهد رقم خوردن اتفاقاتی عجیب هستیم.

در تازه ترین این حواشی ناصر عاشوری قلعه رودخانی که سابقه سه دوره نمایندگی در مجلس را نیز دارد و در روز اول زمان آغاز ثبت نام، نام خود را برای کاندیدا شدن در انتخابات جاری ثبت کرد چند روز قبل با تالشان مقیم تهران جلسه ای گذاشت که خالی از حاشیه نبود.

اولین حاشیه پیامکی بود که برای تالش زبان های مقیم تهران ارسال شد و از آن ها دعوت شده بود در این نشست حضور پیدا کنند .

36
همان گونه که می ببینید در پیامک آمده است « بنام خدا باسلام واحترام قابل توجه تالشهای بزرگ مقیم تهران وحومه جلسه مشورتی وهم اندیشی که به مناسبت هفته دولت با حضور بزرگان وبازاریان محترم برگزار میگردد شرکت فرمایید تشریف فرمایی حضرتعالی موجب امتنان خواهد بود – مکان خ امیر کبیر کوچه امین دربار مسجد تالشی های مقیم مرکز زمان دوشنبه ۹۴/۹/۳۰ ساعت۴الی ۶ عصر»

خلاصه اینکه یاران و اعضای دفتر آقای نماینده هنوز نمی دانند که هفته دولت ‌در این زمان نیست و باید برای دور زدن دستگاه نطارتی چاره دیگری پیدا می کردند .

این پایان کار نبود و پس از حضور مردم دیار تالش در این مراسم و نشستن عاشوری بر صندلی سخنرانی، بنر نصب شده در پشت جناب نماینده تعجب برانگیز بود.

15

در این بنر نوشته بود که جلسه بمناسبت هفته مجلس برگزار شده است!

همانطور که می دانید ۱۰ آذر روز مجلس است و با هر روشی هم حساب کنید جلسه نماینده فومن و شفت در ۳۰ آذر هیچ اشتراکی به این روز و هفته مجلس ندارد مگر هدف آن!

به هر صورت برگزاری جلسات خانگی و همایش هایی با عناوین عجیب و غریب با مقصود انتخاباتی در سطح کشور تازگی ندارد، اما مشاوران تبلیغاتی آقای عاشوری، علاوه بر دور زدن قانون قصد دور زدن زمان را کردند که هم عجیب است و هم ناممکن.

اما  در مورد نشستن جناب نماینده بر روی صندلی اگر چیزی نگوییم بهتر است .

منبع : کاسپین