رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August

حرف تازه – نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تصمیم شورای عالی سران سه قوه در خصوص افزایش قیمت بنزین گفت: چرا کاری که می‌توانست از مسیر قانونی صورت بگیرد را از رهبری معظم انقلاب هزینه کردند؟ به گزارش ایسنا، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در تذکر […]

حرف تازه – نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تصمیم شورای عالی سران سه قوه در خصوص افزایش قیمت بنزین گفت: چرا کاری که می‌توانست از مسیر قانونی صورت بگیرد را از رهبری معظم انقلاب هزینه کردند؟

به گزارش ایسنا، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت عصر روز گذشته مجلس ابراز عقیده کرد: شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه برای شرایط تحریمی تشکیل شد که اگر نیاز به اتخاذ آنی و فوری تصمیماتی بود که در حالت عادی سیر مراحل قانونی آن طولانی باشد، در آنجا مورد بحث و بررسی قرار گیرد نه آن موردی که نیاز به قانون‌گذاری دارد در آن شورا مطرح شود.

وی ادامه داد: این گلایه به سه رییس قوه وجود دارد چرا کاری که از مسیر قانونی می‌توانست صورت گیرد را از رهبری معظم انقلاب هزینه‌ کردند؟ مقام معظم رهبری نیز به کارشناسی روسای قوا اطمینان کردند. ما نمایندگان مردم در میان آن‌ها هستیم و می‌دانیم که نرخ بنزین ۳۰۰۰ تومانی تصمیم درستی نیست.

لاهوتی اضافه کرد: رییس جمهور و وزرا باید به نظر مردم احترام گذاشته و تصمیمی صحیح اتخاذ کنند.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار