نادر حسینی: برای رونق گردشگری رشت منتظر وعده اقدامات بزرگ سایر سازمان ها نمی مانیم

نادر حسینی عضو شورای شهر رشت تصریح کرد: در کمیسیون توسعه پایدار در این خصوص بحث و بررسی صورت گرفت و تصیمیم بر این شد برای رونق گردشگری منتظر وعده اقدامات بزرگ سایر سازمان ها نمی مانیم.

به گزارش حرف تازه، در یکصد و چهاردهمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت که صبح دیروز در ساختمان شورا برگزار شد نادر حسینی نایب رییس کمیسیون توسعه پایدار در دفاع از طرح پیشنهادی این کمیسیون جهت راه اندازی ۵ ایستگاه راهنمای اطلاع رسانی گردشگری رشت تصریح کرد: در کمیسیون توسعه پایدار در این خصوص بحث و بررسی صورت گرفت.

 

نادر حسینی: برای رونق گردشگری رشت منتظر وعده اقدامات بزرگ سایر سازمان ها نمی مانیم

 

وی در واکنش به تصمیمات میراث فرهنگی برای راه اندازی مجتمع های گردشگری در ورودی های شهر، اعلام کرد: در اینجا صحبت از ایستگاه های راهنمای گردشگر مطرح است؛ نه مجتمع های اقامتی و گردشگری. ما ایستگاه ها را راه اندازی می کنیم و برای رونق گردشگری رشت منتظر وعده اقدامات بزرگ سایر سازمان ها نمی مانیم.

 

نادر حسینی با بیان اینکه به دنبال راه اندازی یک ایستگاه اطلاع رسانی گردشگری در پیاده راه و ۴ ایستگاه در ورودی های رشت هستیم افزود: برای موضوعات مدنظر میراث فرهنگی نیز شورا در آینده همکاری لازم را خواهد داشت.

 

عضو کمیسیون شهرسازی و معماری همچنین با اشاره به اینکه برای تبصره ۳ باید لیست مشخصی از آبفا ارائه شود افزود: باید بدانیم در بحث تامین لوله و لایروبی و توسعه شبکه برای محلات کم برخوردار چه اقدامی صورت می گیرد.

 

نادر حسینی در خصوص بحث افزایش تعرفه تبصره ۳ نیز اعلام کرد: در کمیسیون شهرسازی این موضوع مطرح بود که اگر این مبلغ را به آبفا بدهیم کجا می خواهند هزینه کنند. ضمن اینکه اعضا مخالف افزایش تعرفه در بخش خانگی بودند و قرار شد تنها در بخش صنعتی افزایش پیدا کند.