رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۱۵ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 27 February

ناتالی دلون هنرپیشه سرشناس فرانسوی و همسر پیشین آلن دلون که در دوران اوج بازیگری‌اش به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان شناخته می‌شد، در سن ۷۹ سالگی در پاریس درگذشت.

حرف تازه – ناتالی دلون هنرپیشه سرشناس فرانسوی و همسر پیشین آلن دلون که در دوران اوج بازیگری‌اش به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان شناخته می‌شد، در سن ۷۹ سالگی در پاریس درگذشت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، خبر فوت ناتالی دلون را پسرش، آنتونی دلون که او هم هنرپیشه است، اعلام کرد. او به این خبرگزاری گفت که مادرش در ساعت ۱۱ روز پنجشنبه ۲۱ ژانویه (۲ بهمن) بر اثر سرطان درگذشته است.
ناتالی دلون که نام اصلی‌اش فرانسین کانوواس بود، در سال ۱۹۶۷ با بازی در فیلم «سامورایی» به شهرت جهانی رسید. او سپس با آلن دلون، هنرپیشه معروف فرانسوی ازدواج کرد.
ناتالی بعد از آن شریک زندگی ریچارد برتون، بازیگر هالیوود و سپس ادی فیشر، خواننده آمریکایی شد که هر دو پیش از آن، با الیزابت تیلور ازدواج کرده بودند.
ناتالی هنگامی که ۲۱ ساله بود با آلن دلون در یک باشگاه شبانه در پاریس آشنا شد. آلن در آن زمان دوست پسر رومی اشنایدر، هنرپیشه اتریشی بود و تا زمان ازدواجش در سال ۱۹۶۴، رابطه خود با ناتالی را از رومی پنهان نگه داشت. آنها پس از آن به لس آنجلس در آمریکا رفتند. رومی اشنایدر هم در سال ۱۹۸۲، یعنی یک سال پس از مرگ پسر ۱۴ ساله‌اش در یک حادثه، در خانه‌اش در پاریس درگذشت.
ناتالی دلون در مصاحبه‌ای گفته بود با آن که آلن دلون در زندگی خود تنها با او ازدواج رسمی کرده بود و هرگز هم از رومی اشنایدر حرف نمی‌زد، اما فکر معشوقه قبلی ذهن او را رها نکرده بود. او گفته بود که به دلیل پنهان‌کاری‌ها و «خیانت» همسر قبلی‌اش از او جدا شده و از آن زندگی، تنها پسرش را با خود برده است.
ناتالی دلون به زندگی در آمریکا ادامه داد و در چند نقش کوچک بازی کرد. او همچنین برای بازی در فیلم‌های سینماگران معروفی چون ژان پیر ملویل و روژه وادیم به فرانسه رفت. در دهه ۱۹۸۰ دو فیلم با نام‌های «دروغ‌های شیرین» و «به این می‌گویند تصادف» ساخت و خودش هم در آنها بازی کرد.
ناتالی دلون با وجود ازدواج ناموفقش با آلن دلون، همیشه با او دوست باقی ماند. پسرشان ماه گذشته عکسی را از پدر و مادرش همرسان کرد که در آن در کنار هم کریسمس را جشن گرفته‌اند.
آلن دلون ۸۵ ساله به دلیل آن که سال گذشته دچار سکته منغزی شد، اکنون حال جسمی مطلوبی ندارد.
ناتالی دلون هنرپیشه سرشناس فرانسوی و همسر پیشین آلن دلون درگذشت

ناتالی دلون هنرپیشه سرشناس فرانسوی و همسر پیشین آلن دلون درگذشت

 

یورونیوز – AP photo

 

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار