آخرین اخبار نقل و انتقالاتی داماش

میلاد پورصف شکن به داماش بازگشت/ چهار بازیکن تمدید کردند + لیست خروجی

در ادامه نقل و انتقالات فوتبال کشور تیم لیگ یکی داماش گیلان روزهای پر سر و صدایی را سپری می کند. ۱۱ بازیکن این تیم یا جدا شده اند و یا در مسیر جدایی قرار دارند اما در مقابل چهار بازیکن تمدید کردند و میلاد پورصف شکن به داماش بازگشت.

حرف تازه – در ادامه نقل و انتقالات فوتبال کشور تیم لیگ یکی داماش گیلان روزهای پر سر و صدایی را سپری می کند. ۱۱ بازیکن این تیم یا جدا شده اند و یا در مسیر جدایی قرار دارند اما در مقابل چهار بازیکن تمدید کردند و میلاد پورصف شکن به داماش بازگشت.

وارش اسپورت در گزارش هایی نوشت: در حالی که داماش از روز دوشنبه تمرینات خود را با برگزاری تست آغاز کرده است و گفته می شود پس از اینکه تسویه حساب با بازیکنان فصل گذشته در ابتدای این هفته صورت بگیرد، تمرینات رسمی این تیم نیز زیر نظر امید هرندی و کادرفنی او آغاز می شود، تا لحظه نگارش این گزارش، به طور رسمی یا با اعلام بازیکنان نام ۱۱ بازیکن داماش به عنوان نفراتی که یا از این تیم جدا شده اند و یا در شرف جدایی هستند شنیده شده است.

خروجی های داماش

جدایی ها با سینا شاه عباسی مدافع بومی جوان و پدیده فصل گذشته داماشی ها و پیوستنش به فولاد خوزستان آغاز شد، گفته می شد با توجه به اینکه وی با داماش قرارداد داشته، ۵۰۰ میلیون بابت این رضایت نامه دریافت شده است.
از بازیکنانی که با داماش قرارداد داشته و نیاز به اخذ رضایتنامه داشتند و راه جدایی را در پیش گرفتند، مهدی نظرمحمدپناه برای گذراندن خدمت مقدس سربازی راهی فجرسپاسی شیراز شد؛ همچنین گفته می شود معراج پورتقی نیز رضایتنامه را دریافت کرده و از شهرخودرو به عنوان یکی از مقاصد احتمالی او نام برده می شود.
در بین بازیکنانی که قرارداد آنها با لاجوردی ها به اتمام رسیده، تا به اینجا سعید باقرپسند راهی تیم لیگ برتری آلومینیوم اراک شد، محمد رستمی با بادران تهران قرارداد همکاری امضا کرد، میعاد یزدانی به تیم ملوان انزلی پیوست، میلاد صفایی به جنوب و استقلال خوزستان رفت و کنعان طاهرنزاد نیز آخرین فردی بود که به طور رسمی با جدایی از داماش راهی چوکا تالش شده است.
در این بین بازیکنانی هم هستند که قراردادشان به اتمام رسیده اما یا جدایی آن ها قطعی نشده و یا اینکه هنوز تیم جدیدشان مشخص نیست؛ آزاد جعفرزاده مدافع بومی داماش در فصول گذشته این روزها در تمرینات تیم لیگ برتری شهرخودرو حضور دارد، جابر نصیری نیز به طور رسمی از هواداران داماش خداحافظی کرده اما تکلیف تیم آینده او مشخص نشده است و در انتها سعید طالبی که این روزها شایعاتی از احتمال حضور او در تیم شهرداری آستارا شنیده می شود اما تا لحظه نگارش این خبر جدایی او را نمی توان جدی و قطعی دانست.

 

میلاد پورصف شکن اولین بازیکن ورودی داماش

میلاد پورصف شکن مهاجم ۳۱ ساله و بومی سابق داماش گیلان که فصل گذشته را در آلومینیوم اراک سپری کرده بود، پس از توافق با مدیریت داماش بار دیگر به جمع لاجوردی پوشان شهر باران پیوست.

میرپسندیده اولین تمدید قرارداد داماشی ها

 میثم میرپسندیده هافبک ۳۱ سال فصول گذشته داماش گیلان، پس از توافق با مدیریت جدید باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با لاجوردی پوشان تمدید کرد.
میرپسندیده نخستین بازیکنی است که برای فصل آتی با او توافق شده است.

عرفان گودرز قلعه نویی قرارداد خود با داماش را تمدید کرد

 عرفان گودرز قلعه نویی دروازه بان ۲۴ ساله فصول اخیر داماش گیلان، قرارداد خود با این تیم را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

عباس کندل قرار خود با داماش را تمدید کرد

 عباس کندل وینگر داماشی ها در دو فصل گذشته، پس از توافق با مدیریت باشگاه و‌تمدید قرارداد در فصل آینده نیز در جمع لاجوردی پوشان شهر باران خواهد بود.

آرمین منفرد دوست با داماش تمدید کرد

 آرمین منفرد دوست مدافع راست ۲۷ فصول گذشته داماش گیلان که فوتبال خود را نیز از رده های پایه همین باشگاه آغاز کرده است، پس از توافق با مدیریت داماش قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

 

وارش اسپورت