رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 25 November

حرف تازه – ژوزه مورینیو هدایت تیم فوتبال تاتنهام را به عهده گرفت. باشگاه تاتنهام پس از اخراج شبانه پوچتینو با آقای خاص به توافق رسید و او را به عنوان سرمربی معرفی کرد.مورینیو پس از محرز شدن سومین حضورش روی نیمکت یک تیم لیگ برتر انگلیس گفت: از اینکه به باشگاهی همچون تاتنهام با […]

حرف تازه – ژوزه مورینیو هدایت تیم فوتبال تاتنهام را به عهده گرفت.

باشگاه تاتنهام پس از اخراج شبانه پوچتینو با آقای خاص به توافق رسید و او را به عنوان سرمربی معرفی کرد.مورینیو پس از محرز شدن سومین حضورش روی نیمکت یک تیم لیگ برتر انگلیس گفت: از اینکه به باشگاهی همچون تاتنهام با این میراث فوق‌العاده و هواداران پرشورش پیوستم، هیجان‌زده هستم. کیفیت تیم و کیفیت آکادمی این باشگاه من را به وجد می‌آورد. کار با این بازیکنان من را به کار در این باشگاه جذب کرد.

 مورینیو پیش از این در ۳ مقطع در لیگ برتر انگلیس مربیگری کرده بود و هر ۳ اخراج دوران حرفه‌ای خودش را در همین مقاطع تجربه کرد. او پس از اخراج از منچستریونایتد در سال گذشته، بدون تیم بوده و شاید این تاتنهام گزینه مناسبی برای بازگشت او به اوج باشد. هسته اصلی تیم موفق فصل گذشته حفظ شده و تیم به یک تلنگر نیاز دارد. مورینیو در این تیم نیازی به بازسازی نمی‌بیند و به همین دلیل پیش‌بینی موفقیتش چندان گزاف نیست.

پایان «پوچ»

 پوچتینو که در می ۲۰۱۴ هدایت تاتنهام را بر عهده گرفت در طول مدت حضورش در اسپرز ۲۰۲ بار روی نیمکت این تیم در لیگ برتر نشست که بیشتر از هر مربی دیگری است.

روابط دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام  و مائوریسیو پوچتینو از تابستان امسال خدشه‌دار شد. پوچتینو پس از سپری کردن یک فصل عالی و حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا، علاقه داشت تاتنهام برای جذب مهره‌های مورد نیازش سرمایه‌گذاری کند، اما لوی تمایلی به این کار نداشت.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار