مهدی طارمی-بایرن مونیخ | احتمال انتقال ۸۰ درصد!

سایت ترانسفرمارکت از بایرن‌مونیخ به عنوان یکی از مقصدهای احتمالی مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو نام برد.

به گزارش حرف تازه به نقل از خبرورزشی، بازار شایعات نقل و انتقالاتی با نزدیک شدن باشگاه‌های اروپایی به هفته‌های پایانی بسیار داغ شده و پیش‌بینی مقصد جدید بازیکنان و لژیونرهای ایرانی از جذابیت بسیاری برای هواداران در ایران نیز برخوردار است.

مهدی طارمی مهاجم پورتو شاید یکی از مهم‌ترین سوژه‌های نقل و انتقالاتی برای این تیم پرتغالی و هواداران ایرانی به شمار می‌آید. البته درخصوص مهاجم ایرانی پورتو شایعات زیادی از ابتدای فصل مطرح شد و نام تیم‌هایی چون آرسنال و میلان برای جذب مهاجم تیم ملی کشورمان سرتیتر رسانه‌های ورزشی شد اما به دلیل قرارداد ستاره ایرانی با باشگاه پورتو تمام درها برای خروج طارمی از پورتو بسته شد.

مهدی طارمی-بایرن مونیخ | احتمال انتقال ۸۰ درصد!

اما قرارداد ستاره ایرانی با باشگاه پورتو در انتهای این فصل به پایان می‌رسد و شایعات جدایی این بازیکن از باشگاه پورتو نیز قوت بیشتری گرفته است. در همین راستا سایت ترانسفرمارکت با انتشار خصوصیات مهدی طارمی و ارزش این بازیکن مقصد احتمالی مهاجم ایرانی بایرن مونیخ معرفی کرده و شانس حضور ستاره ایرانی در تیم پرافتخار آلمانی را ۸۰ درصد تخمین زده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید تا مهاجم ایرانی در نهایت بعد از چند سال حضور در پرتغال و باشگاه پورتو چه تصمیمی برای آینده‌اش خواهد گرفت.

عکس| مهدی طارمی به بایرن‌مونیخ می‌پیوندد/ مقصد جدید مهاجم ایرانی به احتمال ۸۰ درصد!