رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March
رئیس سازمان آتش نشانی رشت خبر داد:

مهار آتش سوزی در آسایشگاه معلولین رشت

رئیس سازمان آتش‌نشانی رشت گفت: در آتش سوزی در آسایشگاه معلولین رشت ۳ تن از مددکاران دچار دودگرفتگی خفیف شدند که ضمن اعزام به بیمارستان، هم اینک در وضعیت مطلوبی به سر می‌برند.

حرف تازه – آتش سوزی در آسایشگاه معلولین رشت که در ساعت ۲:۵۳ صبح امروز (۳۰دی ماه) به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی رشت، اطلاع داده شده بود مهار شد.

شهرام مومنی، رئیس سازمان آتش‌نشانی رشت که از رخداد شعله‌های آتش در داخل آسانسور خبر داد، افزود: آتش نشانان سریعا با کمک و همراهی پرسنل آسایشگاه نسبت به خارج کردن بالغ بر ۵۰ نفر از مددجویان و بیماران اقدام کردند.
وی با اشاره به شدت دود گرفتگی ساختمان دو طبقه، افزود: بلافاصله تیم دیگری از آتش نشانان نسبت به مهار آتش در آسانسور و خارج کردن دود از ساختمان اقدام کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی رشت ادامه داد: در این حادثه ۳ تن از مددکاران دچار دودگرفتگی خفیف شدند که ضمن اعزام به بیمارستان، هم اینک در وضعیت مطلوبی به سر می‌برند.
همین گزارش‌حاکی است؛ ۲۳ آتش‌نشان و افسر ارشد بهمراه ۸ دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان از دو ایستگاه مجاور به محل حادثه واقع در بلوار شیون فومنی، معلولین اعزام شده بودند.
مهار آتش سوزی در آسایشگاه معلولین رشت

مهار آتش سوزی در آسایشگاه معلولین رشت

ایلنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار