سورپرایز نکونام صبح بازی با الفیصلی

مهاجم اسپانیایی جدید فولاد رونمایی شد

آخرین خرید فولاد در آستانه لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد.

به گزارش حرف تازه به نقل از ورزش‌سه، آخرین ورودی فوتبال ایران در فصل زمستان الکس الگریا مهاجم سابق تیم‌های رئال بتیس، نومانسیا، لوانته، وایکانو، اسپورتینگ خیخون و … است؛ مهاجمی که پس از چند روز تمرین با فولادی‌ها بدون انتشار حتی یک عکس درنهایت با رفع مشکلات مربوط به ITC مجوز خود را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به دست آورده است.

رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای فولاد خوزستان به عنوان تنها نماینده فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز آغاز خواهد شد و جواد نکونام با اینکه تیمش در لیگ برتر شرایط ایده‌آل ندارد، اما تمام تلاش خود را برای حضور قدرتمندانه در رقابت‌های آسیایی که فضای متفاوتی هم دارد، به کار گرفته است.

کریستوفر کنت، روبرتو تورس و سوگیتا سه سهمیه خارجی فولادی‌ها در آسیا به شمار می‌روند که حالا الکس الگریا هم با صدور به موقع آی‌تی‌سی به این جمع اضافه شده است.

یکی از مشکلات فولاد خوزستان در لیگ بیست و دوم فقدان یک مهاجم تمام کننده و زهردار بوده که خرید تورس با سابقه قابل توجه لالیگایی اولین تلاش جواد نکونام برای حل این معضل تیمش بود؛ خریدی که در لیگ برتر هم به خوبی کیفیت خود را نشان داد و حالا در آستانه دیدار برابر الفیصلی اینبار جواد نکونام دومین خرید لالیگایی خود را به الکس الگریای ۳۰ ساله اختصاص داده که به عنوان رقیب اصلی ساسان انصاری در بخش هجومی قرمزپوشان کار خواهد کرد.

جواد نکونام در نشست‌های مطبوعاتی اخیر درباره عدم توفیق تیمش در استخدام یک مهاجم تمام کننده بارها صحبت کرده بود و حالا او شرایط بهتری برای ادامه کار خواهد داشت. اگرچه ظاهرا آلگریا تنها برای رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در اختیار فولادی‌ها خواهد بود.

شروع کار فولاد در این تورنمنت بااهمیت دیدار با الفیصلی در ورزشگاه الثمامه خواهد بود.

1803631نکونام قبلا ایبای گومز را برای لیگ قهرمانان آسیا در دور قبلی جذب کرده بود و روبرتو تورس نیز دیگر بازیکنی بود که از اوساسونا به فولاد آمده تا در تورنمنت پیش رو یکی از بازیکنان ثابت این تیم باشد.